Як за допомогою формули щастя розрахувати свій нумерологічний прогноз на рік

Нумеролог Надія Штабська розкрила формулу, яка допоможе скласти Вам персональний нумерологічний прогноз на 2018 рік!

Щоб дні вашого життя були наповнені радістю і успіхом, необхідно відчувати і розуміти ритм і енергію поточного часу, інформує Ukr.Media.

Нумерологія прогнозування допоможе зрозуміти ритм важливих подій в новому 2018 році особисто для вас. Проаналізувавши прожиті роки, зрозумієте чому одні події відбувалися легко, а інші зустрічали непередбачені перешкоди, навіть якщо ви дуже добре все обдумали.

Хочу запропонувати Вам скласти самому персональний нумерологічний прогноз на 2018 рік – для себе або близьких. Ви можете щороку самостійно складати персональний нумерологічний прогноз за запропонованою формулою.

В нумерології вважається, що наше життя йде циклами, за 9 років. Природно, перші роки циклу – початок, відповідний час для всього нового, що ви хочете реалізувати і зробити. Останній рік – рік закінчення, в цей час краще закінчувати справи, відпускати старе, будувати плани на майбутнє. Погодьтеся, набагато краще плисти за течією, ніж проти неї і витрачати сили даремно там, де їх треба накопичити.

Число персонального року – це метод нумерологічного прогнозування, що дозволяє оцінити потенціал конкретного року для даної людини. Це число дає розуміння, що пріоритетно особисто вам у цьому році. У кожного є своє число і відповідна йому енергія.

Знаючи Число персонального року, ви можете завчасно дізнатися, чого очікувати, яким справам віддати перевагу і як краще підготуватися до цього року. Воно показує, де саме Ви знаходитеся в поточному 9-річному циклі.

Як розрахувати Кількість персонального року на 2018 рік?

Тепер давайте рахувати. Для того, щоб скласти персональний нумерологічний прогноз на 2018 рік (і не тільки), необхідно скласти:

День народження + Місяць народження + Поточний рік

Наприклад, для дати народження 27 березня ( 27.03), розрахунки будуть виглядати наступним чином:

2 + 7 (день народження) +3 (місяць березень) + 2 + 0 + 1 +8 (поточний рік) = 23;

2 + 3 = 5 Таким чином, для даної дати народження виходить, що у людини 2018 рік буде п'ятим персональним роком 9 – річного життєвого циклу.

Підставляємо свої цифри в формулу, проводимо нехитрі обчислення і дивимося значення року.

Вплив персонального року починається після дня народження людини у поточному році, до цього впливає енергія попереднього персонального року. Для людини, народженої 27 березня, енергія п'ятого персонального року буде актуальна після дня її народження в 2018 році. До цього вона буде жити в ритмі четвертого персонального року.

Пізнавайте, зіставляйте, робіть висновки. Знаю з досвіду, що ті, хто живе в ритмі свого часу, стають впевненішими, кращими, щасливішими. Метод проб і помилок забирає найважливіше – життя, яке можна прожити якісно!

Персональний рік дає загальне розуміння канви поточного року для вас і лише нумеролог може дати інформацію, яка подібно камертон, задасть налаштування вашого часу для звучання в унісон з вашим щастям.

1 персональний рік

Час змін. Нових починань

Довго хотіли привнести в життя щось нове, довго не наважувалися? Час використовувати енергію року для заявки про свої амбіції, почати діяти по максимуму. Дозвольте собі зайнятися тим, що вам найбільше подобається, викликає у вас найбільше натхнення. Саме час нарешті записатися на курси, поміняти роботу, зайнятися спортом, змінити імідж, стиль… почати нове життя. Перші два-три місяці зажадають маси зусиль, але не варто кидати почате на півдорозі. Це рік великих можливостей і вибору шляху на найближчі дев'ять років.

Шукайте і не втрачайте, відкриваються нові можливості, цікаві ідеї. Відчуваєте в собі творче натхнення – творіть! Можливо, через кілька років ця творчість стане вашим основним заняттям. Енергія на підйомі – сміливо робіть крок вперед, покладаючись лише на себе. Рухайтеся вперед рішуче і сміливо, яскраво виявляючи свою індивідуальність. Життя дає шанси – головне їх використовувати і зробити правильний вибір. У вас все вийде!

2 персональний рік

Час очікування, дипломатичності

Рік терплячого, неквапливого просування і розвитку. Цілком можливо, що ви внесете зміни, підкорегуєте деталі виконання свого задуму. Важливо не розгубити те, що було задумано і зроблено в минулому. Будьте розбірливими у зв'язках, не розповідайте забагато про свої плани, захищайте себе і свою ідею. Встановлюйте контакти з партнерами, шукайте гармонію і рівновагу в сімейних відносинах. В цьому році можуть скластися дуже теплі, по-справжньому близькі стосунки, дружні або любовні, з перспективою на все життя.

Саме цей рік може стати вашим доленосним – ви зустрінете свою половинку. Існує ризик піддатися чужому впливу.

Не варто поспішати і метушитися і тим більше йти на відкритий конфлікт з ким би то не було. Навпаки, в цей період краще частіше шукати компроміс, обходити гострі кути, навчитися наполягати на своєму якомога м'якше. Більше покладайся на інтуїцію, особливо у відносинах з людьми. Можуть виникнути значні емоційні переживання із-за напруги у взаєминах. Займіться облаштуванням свого будинку, зробіть ремонт, перестановку або внесіть доповнення у вже існуючий дизайн.

3 персональний рік

Час творчості і спілкування

Рік активного самовираження, ентузіазму і максимального розкриття своїх талантів. В роботі важливий творчий підхід, вам вдасться просунути свої ідеї. Слід очікувати перших значних результатів від проектів започаткованих у перший персональний рік. Час може бути вдалим у фінансовому відношенні, особливо якщо напрям розвитку вибрано вірно.

Дуже багато залежить від оточення, постарайтеся, щоб поруч з вами були позитивно налаштовані люди, інакше власного оптимізму на всіх просто не вистачить. Активно беріть участь в суспільному житті, максимально дайте вихід своїм талантам. Якщо виникають нові ідеї, навіть якщо вони не пов'язані з вашою основною роботою – реалізуйте. Нехай нова творчість поки буде як хобі, у що виллються ці починання – покаже час. Займайтеся тим, що приносить вам радість і задоволення. Слід остерігатися перевитрати ресурсів, прагнення стрибнути вище себе. Постарайтеся контролювати свою влюбливість: такий рік провокує на "любовні трикутники".

4 персональний рік

Час організованості і практичності

Рік наполегливої праці. Настав час ґрунтовно взятися за справи, сконцентрувати енергію. Присвятіть себе повністю роботі і досягненню мети. Не втрачайте можливості з'їздити у відрядження, взяти на себе додаткову роботу або складний проект. Справи і зобов'язання, відкладені в довгий ящик, вимагатимуть дозволу.

Саме час закінчити ремонт, оформити розлучення або відвідати родичів, а також переглянути деякі плани. Гарний час для покупки власності або перебудови будинку, укладення шлюбу і народження дітей – всього того, що приносить спочатку багато клопоту, але в перспективі створює в житті щось дуже важливе і довговічне. Підтримуйте друзів, дбайте про сім'ю. Ваші зусилля будуть з вдячністю оцінені.

5 персональний рік

Час розширення горизонтів

Рік стрімких змін, росту, розвитку і розширення ваших можливостей. Доведеться приймати рішення, на які ви раніше не вирішувалися – не було сміливості робити вибір. Покажіть, на що ви здатні, часу на роздуми не буде. Особистісний ріст підкріплюється новою відповідальністю і випробуваннями.

Це час змін, відкритості, спілкування. Виявляйте живий інтерес до життя, збагачуйтеся новим досвідом, накопичуйте знання, які знадобляться вам в майбутньому. Реалізуйте свої можливості. Можете ризикнути і значно просунутися вперед. Ризик виправданий – ось мотив цього року. Ви неодмінно зіткнетеся з необхідністю вибору, що вимагає швидкої реакції. Проявіть при цьому мудрість і розсудливість.

Ймовірно, ви зміните роботу або розширите розпочаті проекти, охопивши нові області, або відкриєте вихід на міжнародний рівень. Використовуйте нові підходи, адаптуйтеся до змін. Про стандартні рішення доведеться на якийсь час забути. Це рік заявити про себе, свої досягнення. Не соромтеся частіше і голосніше хвалити себе. Пріоритетним у цьому році буде все, що пов'язано з інформацією і зв'язками – можливо, спливе наклеп, обмани або інформація з минулого, яку ви так хотіли отримати. З'являться можливості подорожувати, відчути нові яскраві емоції хвилюючих вражень.

Час сприятливий для зміни місця проживання, зустрічі вірного друга, нового роману, набуття знайомих, які підтримають ваші нові ідеї та інтереси. Однак будьте обережні, постарайся все-таки не втрачати голови.

6 персональний рік

Час сім'ї і гармонії

Період впорядкування службових і домашніх справ. Ви будете легко рухатися по кар'єрних сходах і заробляти гроші. Об'єднайте творчі проекти різних людей, щоб утворити щось більш значуще і масштабне. Подбайте про те, щоб результати вашої праці виглядали привабливо, викликали у тих, хто має з ними справу, якомога більше позитивних емоцій.

У цей рік на першому плані виявляються сімейні справи, ваші зобов'язання перед близькими людьми, вміння встановити гармонійні стосунки взаємної підтримки з тими, хто вам дорогий. Час ділитися і передавати накопичений досвід іншим. Виникає необхідність враховувати не тільки власні інтереси, але й інтереси партнерів, бути готовим на компроміс.

Вдасться оновити або налагодити відносини. Ви зможете легко вирішити проблеми в шлюбі, особливо якщо будете покладатися на почуття: розлучення або новий виток у розвитку відносин – вибір за вами. Можливо, ви серйозно задумаєтеся про дітей – рік сприятливий для зачаття і народження дитини.

Додайте красу і затишок у ваш будинок, покращіть відносини з родичами і з тими, хто вам справді близький і дорогий. Зверніть увагу на своє здоров'я. Займайтеся спортом, спілкуйтеся з природою, відвідуйте театри і виставки – наповніть життя красою і гармонією, любов'ю і дружбою.

7 персональний рік

Час внутрішніх шукань

Рік призначений для отримання знань, осмислення того, що відбувається в житті, зміцнення своїх позицій. Більше уваги приділяйте собі, своєму духовному і фізичному стану. Осмисліть реальність того, що відбувається, оцініть своє положення в навколишньому вас світі. Це час для виважених, обґрунтованих рішень і дій. Самоконтроль, самоповага, сила волі допоможуть вам у подоланні перешкод. Успіх досягається в результаті власних зусиль, а не випадку.

Рік часто сприймається, як зупинка в розвитку. Спроба активного просування вперед рідко дає адекватні результати і навіть загрожує зривами. Трапляється, що навіть з-за чисельних стресів людина захворює – це зупинка для переосмислення справжніх цінностей у житті особисто для кожного.

Не намагайтеся в цьому році кардинально вирішити фінансові проблеми. Не ризикуйте, не вкладайте фінанси у великі покупки, не беріть кредити – вони не принесуть бажаний результат : або домовленості будуть переглянуті, або рядки повернення не будуть виконані. Фінансуйте свою освіту: чиніть на навчання, запишіться на курси, відвідуйте майстер – класи. Поглиблюйте пізнання у своїй галузі діяльності, діліться своїм досвідом з іншими; розширюйте свої пізнання в нових напрямках вашого особистісного зростання.

Вам захочеться частіше бувати наодинці, покопатися в собі. Не прагніть весь час бути на людях. У цьому році важливо приділити увагу собі, своєму здоров'ю. Читайте, гуляйте, міркуйте, займайтеся спортом, медитацією, йогою. Вам важливо відпочити і зібратися з силами. Постарайтеся просто насолоджуватися життям.

8 персональний рік

Час визнання

Час затвердження та одержання результатів праці попередніх років. Відчуйте вашу силу і зрілість, оцініть свій життєвий досвід. Вирішіть всі спірні справи і справи, пов'язані з правом, укладайте договори, оформляйте документи. Саме час впритул зайнятися кар'єрою. Зараз є на це і сили, і бажання. Намагайтеся бачити в кожній проблемі потенційну можливість самоствердження, джерело цінного досвіду. Цей рік, як свого роду іспит – багато чого залежатиме від вашої особистої психологічної сили, чарівності й уміння залучити інших людей на свою сторону. Все створене показує ваш успіх у житті.

Можете вступити в шлюб або легалізувати існуючі зв'язки. Несприятливі моменти: розлучення, довго не вирішуються справи, провали вказують на ті області, в яких ви вели себе негідно протягом минулих років. Намагайтеся бачити в кожній проблемі потенційну можливість самоствердження, джерело цінного досвіду. Добре вкладати гроші, змінювати роботу, створити імідж, який відповідає вашому рівню досягнень і успіху. Рік сприятливий для настання довгоочікуваної вагітності, навіть якщо раніше були проблеми із зачаттям і виношуванням дитини.

Будьте впевнені в собі – для вас немає нічого неможливого!

9 персональний рік

Час підбиття підсумків

Цей рік завершує дев'ятирічний цикл. Так що все, що ще не доведено до кінця, доведеться закінчити, крім тих справ, які мають великий період розвитку. Саме час з'ясувати стосунки, викинути або продати те, що вже не потрібно, сплатити старі борги. Життєві обставини будуть наповнені подіями, які спровокують вас завершити старі відносини, переглянути робочі плани, зайнятися благодійністю.

Важливо зрозуміти причини невдач, стресів, конфліктів, розібратися в собі, відпустити всі накопичені образи і гнів. Рік не буде гладким, забагато проблем доведеться вирішувати, але в кінці ви відчуєте полегшення, адже попереду новий цикл і нові звершення. Часто виникає занепокоєння, здається, що втрачається мета і сенс життя, все руйнується і розвалюється. Все тому, що незабаром виникнуть нові цілі і в життя з'явитися новий сенс.

Не приймайте важливих рішень, великі покупки і зміну роботи по можливості перенесіть на більш вдалий період. Переїзд, будівництво, ремонт та облаштування будинку також не принесуть бажаних результатів в обумовлений термін, виникне необхідність додаткових вкладень або затягування графіка виконання робіт. Плануйте і приступайте тільки до тих справ, які будуть завершені протягом року.

Допомагайте навколишнім, приймайте участь у соціальних і благодійних заходах. Будьте пильні, пізнавайте світ у всьому його різноманітті. Можете відправитися в далеку подорож. Знайомтеся з культурою і наукою інших народів. Розумно приймайте події і пристосовуйтеся до подій.

Джерело