Що таке четвергова сіль, як її приготувати і використовувати

Така сіль вважається сильним оберегом.

Четвергова сіль — один з найдавніших та найсильніших оберегів. Вона зможе захистити вас і вашу родину від негараздів, хвороб та інших напастей. Експерти розкажуть про те, як її приготувати і як нею користуватися, інформує Ukr.Media.

Багато хто чув про те, що сіль володіє потужною силою. Четвергова сіль має ще більш цінні властивості. Сильні змови на любов і удачу з її застосуванням стануть ще більш дієвими, а відчуття легкості і свободи не йтиме з вашого будинку.

Як приготувати четвергову сіль

Здавна сіль вважалася дуже потужним оберегом. Навіть проста сіль здатна захистити вас і вашу родину від негараздів і проблем, не кажучи вже про четвергову сіль.

Приготувати її можна лише одного дня в році. Йдеться про Чистий четвер. У цей день на Русі жінки спочатку прибирали в будинку, потім милися самі, а вже після цього займалися приготуванням чудодійної солі.

Дуже важливо пам'ятати, що це не просто сіль. Спочатку звичайну сіль необхідно змішати в пропорції п'ять до одного з цілющими травами типу материнки. Також туди необхідно покришити трохи житнього хліба. Готову суміш потрібно поставити на вогонь на кілька годин краще робити це в духовці. Чекайте, поки сіль не почорніє.

Найголовніша умова — потрібно зробити сіль до вечора, поки світло. Цю сіль святили разом з пасками і яйцями в суботу перед Великоднем. Тільки після того, як священник освячував її, вона набувала особливу силу.

Як користуватися четверговою сіллю

Четвергова сіль може зберегти здоров'я людей, які живуть у вашому домі. Особливо добре вона оберігає дітей. Трохи солі можна класти під подушку дитини, щоб вона не хворіла і щоб її ніхто не наврочив. Кажуть, якщо купати малюка у воді з такою сіллю, він буде менше хворіти і плакати.

Четвергова чорна сіль — оберіг від злих людей. Її необхідно трохи розсипати перед вхідними дверима, щоб погана людина не ризикнула зайти до вас в будинок.

Трохи четвергової солі домогосподарки завжди тримали на середині столу. Кажуть, що це приваблює щастя й удачу, а також гроші. Подушечку з такою сіллю дуже важливо тримати в автомобілі. Вона буде допомагати в подорожах і поїздках, відведе біду. Те ж саме стосується і вашої сумки, портфеля, рюкзака, з якими ви постійно ходите. Покладіть туди маленький мішечок з четверговою сіллю, щоб в дорозі вас не спіткала біда.

Дуже важливо розсипати трохи цієї солі по кутах будинку, щоб у нього не проникла нечисть. Можна підсипати таку сіль в питну воду, щоб бути здоровішими. Експерти нагадують вам про те, що четвергову сіль краще використовувати повністю до наступного Великодня. Зберігати сіль необхідно поруч з іконами.

Джерело