Чим людина розумніша, тим більше часу їй потрібно, щоб знайти собі відповідну пару

Причиною самотності може бути ваш інтелект! Чому? Читайте в матеріалі.

Розумним людям буває важко знайти собі пару, тому вони довго залишаються самотніми.

Але самотність може бути і комфортною, якщо ви знаєте, чим заповнити час і розум, інформує Ukr.Media.

Це може стати вашим кращим часом, коли у вас буде час вивчити безліч речей, які може запропонувати життя, а також набагато краще пізнати себе.

Це та фаза вашого життя, яку потрібно прожити самостійно, щоб зрозуміти свої власні думки, свої цілі і свої прагнення. Іноді ви самотні навіть не з-за відсутності спроб знайти собі пару, а просто тому, що ви не знайшли ту людину, з якою змогли б жити.

Одна з об'єктивних причин самотності – це наш інтелект. Було помічено, що чим людина розумніша, тим більше часу їй потрібно, щоб знайти собі відповідну пару. І ось чому!

Інтелектуальні люди більш усвідомлені.

Вони добре знають, що з себе представляють, що їм подобається і що не подобається. Вони розуміють, що їх відштовхує, і що притягує в інших людях. Але це означає, що вони не можуть бути з ким попало, просто тому що цього вимагає соціум. Вони хочуть знайти такого ж усвідомленого супутника життя, щоб відносини були на рівних.

У інтелектуалів є певні вимоги.

У інтелектуальних людей своєрідні вимоги до майбутнього партнера. На жаль, іноді розумні люди можуть зациклюватися на нездійсненних в реальності речах, і це заважає їм знайти собі пару. Так само вірно і те, що вони пред'являють високі вимоги і до себе.

Вони шукають сумісність і на інтелектуальному рівні.

Інтелектуальна сумісність є однією з основних вимог будь-яких відносин. Говорити, обговорювати і досліджувати нові ідеї становить значну частину будь-яких відносин, але і найважче – знайти людину, який би відповідав рівню твого інтелекту.

Інтелектуальні люди потребують постійної стимуляції.

Одна з проблем, з якими стикаються розумні люди, полягає в тому, що їм швидко стає нудно. Вони просто втрачають інтерес до того, що зрозуміли і проаналізували. Вони хочуть розвиватися далі, і їм потрібен постійний потік нових ідей для роздумів. Це означає, що партнер повинен бути таким же допитливим і творчим, і постійно надихати на нові звершення.

Інтелект може бути тягарем.

Розум також має свої недоліки. Інтелектуальні люди схильні багато думати, проводять багато часу наодинці зі своїми думками, і іноді вони емоційно виснажені від цих роздумів. Тільки партнер, який розуміє потреби розумної людини, може дати йому час і простір, необхідний для їх розумового благополуччя.

Інтелектуальні люди бачать інших наскрізь.

Нарешті, але не в останню чергу, у розумних людей є здатність бачити інших наскрізь. Вони знають, коли їм брешуть. Більшість людей, однак, не демонструють високого рівня чесності і схильні брехати навіть про найбільш тривіальні речі. Зайве говорити, що розумна людина дратується, коли постійно стикається з брехнею.

Джерело