На Ставці обговорили формування нових бригад ЗСУ

На Ставці обговорили формування нових бригад ЗСУ

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook ЗСУ потрібне поповнення на фронті

Глава держави і члени Ставки обговорили темпи та потреби при комплектуванні нових бойових бригад.

Україна формує нові бойові бригади для боротьби з російськими загарбниками. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram за підсумками засідання Ставки верховного головнокомандувача у четвер, 2 травня.

“Головком Олександр Сирський доповів про поточну ситуацію на фронті та організацію ротації підрозділів для відновлення. Обговорили темпи та потреби при комплектуванні нових бригад”, – написав глава держави.

Також Зеленський заслухав великий звіт щодо ступеня готовності фортифікаційних рубежів у прикордонних регіонах та на напрямках активних бойових дій. Його представили прем’єр-міністр Денис Шмигаль і голова Державної служби спеціального транспорту Олександр Яковець.

Окрім того, міністр оборони Рустем Умєров доповів щодо графіків надходження зброї від партнерів у межах оприлюднених пакетів допомоги.

“Доручив ужити всіх можливих заходів для скорочення строків. Особливо це стосується постачання засобів ППО для захисту людських життів та енергетичної інфраструктури”, – зазначив президент.

У свою чергу міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін відзвітував щодо поточних темпів виробництва дронів і засобів РЕБ та забезпечення ними фронту. Також мова йшла про засоби радіоелектронної боротьби для прикриття важливих об’єктів.

Нагадаємо, Володимир Зеленський підписав законопроєкт про мобілізацію №10449. Він вступить в силу вже 18 травня.

А сьогодні стало відомо, що в Україні відкрили 20-й рекрутинговий центр до ЗСУ.

Джерело