Таро-прогноз на травень 2024 року

Старші Аркани відкриють завісу таємниці та допоможуть залучити до життя важливі події.

Кожен Таро-прогноз — це джерело корисних знань, які допоможуть представникам зодіакальних сузір'їв обминути пастки долі. Експерти радять уважно вивчити карти, що випали, щоб знайти відповіді на питання що хвилюють і отримати цінні підказки. Увага та довіра передчуттям допоможуть правильно витлумачити поради кожного Аркана, інформує Ukr.Media.

Овни

Відкриває травень карта «Суд», яка символізує довгоочікуване завершення та звільнення від проблем. За цим Арканом Овнам важливо бути чесними і дотримуватися правил, щоб уникнути проблем і неприємностей. Діяти потрібно рішуче, але при цьому пам'ятати про відповідальність і розраховувати лише на себе.

Карта «Диявол» попереджає про випробування. Аркан говорить про те, що схильність до спокус і потурання примхам не допоможуть представникам сузір'я, а лише посилять становище. Порада картки — бути обережними і не довіряти сумнівним особам.

Аркан «Сила» говорить про чудове завершення місяця. Ця карта говорить про те, що Овнам під силу втілити у життя сміливі мрії, якщо вірити у свої сили та не сумніватися в успіху розпочатих справ. По цій карті також потрібно бути обережними, але при цьому не зволікати з ухваленням рішень.

Тельці

Початок місяця, судячи з карти «Диявол», буде сумбурним. Тільцям належить пройти випробування волі і не зайти в глухий кут, піддавшись спокусам або вмовлянням. За цим Арканом обережність та вміння контролювати свої емоції неодноразово виручать представників сузір'я у скрутному становищі.

Аркан «Суд» говорить про те, що Тельцям важливо активно працювати, щоб отримати нагороду за свою працю. Також карта вказує на те, що складна справа наближається до завершення, тому важливо уникати недбалості та не працювати абияк.

Завершує травень Аркан «Колесо удачі», який закликає Тельців до терплячості та пильності. По цій карті події розвиватимуться стрімко, але поспішати і приймати поспішні рішення не можна. Для початку потрібно вдатися в те, що відбувається, щоб отримати владу над своєю долею.

Близнята

Карта «Помірність» закликає Близнят розпочати травень не з активної роботи, а з набуття внутрішньої гармонії. За цим Арканом важливо дотримуватися в усьому золотої середини, і тоді неприємності відступлять, а життя засяє новими фарбами.

Аркан «Колісниця» говорить про динамічну середину травня. Це означає, що Близнятам вдасться не просто зрушити справи з мертвої точки, а й завершити їх у короткий термін. По цій карті зволікати немає сенсу — треба сміливо дивитися в майбутнє і робити все, що в силах представників сузір'я.

Завершує місяць карта «Самітник», за якою Близнята зможуть відкласти справи та турботи, зайнятися відновленням сил та повноцінним відпочинком. Наприкінці місяця настане час братися за планування, щоб виділити першочергові завдання та відмовитися від застарілих завдань.

Раки

«Смерть» у розкладі для Раків — карта довгоочікуваного звільнення. На початку травня представники сузір'я зможуть позбутися всього, що заважає щастю. Це може бути завершення відносин, які не мають перспектив, зміна діяльності або зовсім кардинальні життєві зміни, пов'язані з переїздом у далекі землі.

Аркан «Сонце» говорить про те, що Раки знаходяться на вірному шляху. За цим Арканом проблеми йдуть, звільняючи місце для нових можливостей. Аркан обіцяє не тільки фінансове зростання, а й можливість підкорення нових вершин, здобуття внутрішньої свободи і позбавлення від сумнівів, що заважають щасливому життю.

Карта «Верховна жриця» говорить про те, що завершити травень важливо без поспіху. Настав час повністю довіритися інтуїції, сповільнитися та уважно аналізувати те, що відбувається. Раки зможуть вчасно розпочати справи, якщо перестануть озиратися на оточення і займуться власним життям.

Леви

Карта «Диявол» говорить про те, що на Левів чекають серйозні випробування. На початку місяця важливо пам'ятати про відповідальність, щоб не наробити справ та не стати боржниками обставин. Від Левів буде потрібно обачність, а також уміння протистояти спокусам, які переслідуватимуть представників сузір'я на кожному кроці.

Аркан «Колесниця» обіцяє активність та довгоочікувану нагороду. По цій карті Левам важливо діяти, а не сумніватися та відкладати справи. Настав час поставити крапку, зробивши завершальний ривок.

Завершує місяць карта «Колесо удачі». Цей Аркан говорить про те, що Левам доведеться покластися на прихильність удачі. Уникнути проблем та негараздів представникам сузір'я допоможуть терпіння та обережність під час прийняття серйозних рішень.

Діви

На початку травня за картою «Верховна жриця» Дівам не завадить обережність у прийнятті рішень. Аркан закликає довіряти інтуїції та передчуттям, не поспішати та відмовитися від ризиків. Вони заведуть у глухий кут і не дадуть виконати заповітні мрії.

Карта «Сила» говорить про те, що Діви мають всі шанси на перемогу. За цим Арканом важливо бути відповідальними і цілеспрямованими, не зволікати і не гнатися за чужими ідеалами. Настав час змінити життя на краще за рахунок активної роботи та вміння правильно розподіляти енергію.

По карті «Місяць» представники цього сузір'я можуть опинитися в полоні ілюзій, що заважають розвитку. Аркан вказує на безпідставні страхи, що змушують блукати в лабіринті домислів та припущень. Порада Аркана — позбавлятися невпевненості та остраху невідомості.

Терези

Початок місяця, судячи з карти «Імператор», буде активним та позитивним. По цій карті Терезам важливо займатися лише усвідомленими справами, не забувати про заповнення прогалин у знаннях і залишатися об'єктивними навіть у найпростіших ситуаціях.

Аркан «Закохані» відповідає за вибір, який Терезам належить зробити в середині травня. Карта не завжди вказує на особисті стосунки, але завжди говорить про необхідність зробити відповідальний крок. Не виключено, що представникам сузір'я доведеться на якийсь час пожертвувати чимось заради досягнення бажаної мети.

Щаслива карта «Зірка» обіцяє Терезам не тільки виконання бажань, а й шлях, вільний від проблем і негараздів. Порада Аркана — не звертати з обраного шляху, залучати на допомогу ангела-охоронця та довіряти своїй долі.

Скорпіони

Карта «Верховна жриця» закликає Скорпіонів на початку місяця прислухатися до себе. Увага до внутрішнього голосу допоможе правильно розставити пріоритети і легко дійти до поставленої мети. Головне — не робити імпульсивних витівок.

Аркан «Маг» символізує винахідливість, вміння втілювати у життя сміливі ідеї та шлях особистого розвитку. Це означає, що в середині місяця Скорпіонам дають нові можливості, завдяки яким вдасться розкрити свій потенціал і залучити достаток.

По карті «Дурень» Скорпіонам важливо відрізняти марні ризики від нових можливостей. Порада карти — правильно розставляти пріоритети, працювати собі на благо і не боятися сміливих кроків. Щастя не забариться, якщо залишатися відповідальними і уважними до деталей.

Стрільці

Аркан «Маг» закликає Стрільців бути лідерами і не повертати зі шляху, якщо мета поставлена. Карта символізує не лише активність та удачу, а й можливість повністю розкрити свої таланти.

По карті «Суд» Стрільці зможуть звільнитися від нав'язливого оточення, а також подолати власні боязкість та сумніви. Аркан вказує на можливість змінити світогляд і знайти в собі сили для досягнення успіху в новій справі.

«Імператор» у розкладі — карта відповідальності та вмінні правильно розставляти пріоритети. За цим Арканом головними будуть не емоції, а логіка та здоровий глузд. Стрільцям необхідно контролювати ситуацію, щоб вчасно вжити необхідних дій і досягти успіху.

Козероги

Початок місяця пройде для Козерогів у переживаннях та хвилюваннях, про що повідомляє карта «Місяць». За цим Арканом важливо бути цілеспрямованими та відповідальними, щоб не зайти в глухий кут через власну недбалість або довіру неперевіреної інформації.

Карта «Імператор» вказує на завзятість, яка допоможе Козерогам досягти нових успіхів. При цьому зберігати тверезий погляд на речі та не забувати про відповідальність.

«Верховна жриця» у розкладі — карта очікування та відповідальності. Порада Аркана — не намагатися прискорити перебіг подій. Навпаки, Козерогам варто сповільнитися, щоб не прогаяти нічого важливого і вчасно взятися за роботу.

Водолії

«Сонце» у розкладі на початку травня — карта довгоочікуваного тріумфу, фінансового достатку та нових можливостей. Водолії зможуть отримати нагороду за виконану роботу, розділити успіх із близькими, а потім братися за підкорення нових вершин.

Аркан «Правосуддя» закликає Водоліїв до відповідальності та об'єктивних міркувань. Доля все розставить на свої місця, тому немає сенсу суперечити чи нарікати на тимчасові труднощі. Трохи терпіння, і ситуація зміниться на краще.

Аркан «Імператор» радить Водоліям розставляти пріоритети, не боятися активної роботи та пам'ятати про відповідальність. Виховання найкращих рис характеру допоможе представникам цього Знака досягти бажаних цілей.

Риби

«Колісниця» в розкладі для Риб — карта активності та відповідальності. Аркан закликає не зволікати з втіленням планів — доля прихильна, а значить, початок травня треба провести з користю для майбутнього.

Аркан «Сила» говорить про те, що залучити успіх і досягти мети Рибам допоможе завзятість, зосередженість та сила волі. Крім того, важливо запастися терпінням та гарним настроєм.

По карті «Диявол» представникам сузір'я важливо пам'ятати про те, що марні ризики та потурання негативним навичкам здатні зруйнувати щастя. Рибам потрібно бути мудрими, щоб не зайти в глухий кут.

Джерело