До чого появляється багато мишей в будинку — прикмети та забобони

Що означає нашестя гризунів.

Наші пращури відносилися до мишок-норушок, які снували по дому та господарських спорудах, набагато більш терпимо, ніж сучасники. Адже вони не знали про ті небезпечні хвороби, які здатні розповсюджувати гризуни, а тому не відчували при зустрічі з ними ні переляку, ні огиди, інформує Ukr.Media.

У наші дні ситуація змінилася на протилежний бік. Небезпека заразитися серйозним захворюванням і все більша відірваність жителів мегаполісів від природи перетворили мишей з симпатичних і досить нешкідливих сусідів у неприємних створінь, яких більшість городян відверто боїться.

Особливо жахливим видається нашестя одразу безлічі гризунів на квартиру або заміський будинок. Крім цілком очевидної небезпеки поширення інфекції, прикмети лякають і іншими напастями.

  • Якщо восени безліч норушок наповнює ваше житло, то будьте певні, що у вас завівся таємний, але непримиренний ворог. Будьте обережні у спілкуванні з друзями та у ділових зв'язках. Адже недоброзичливець причаївся зовсім поряд і неухильно плете навколо вас мережу інтриг та пасток.
  • Велика кількість гризунів у будинку також віщує безліч дрібних, але прикрих неприємностей. Якщо ж до них приєднаються ще й щури, то проблеми набудуть глобального розміру.
  • У минулі часи нашестя мишей передбачало голодну пору. У наші дні нестача продовольства вже не загрожує, але матеріальна сторона життя може суттєво постраждати, змусивши заощаджувати кожну копійку.
  • Засилля норушок призводить до того, що вони проникають у найнеймовірніші місця. Забралися в комод і погризли білизну — попрощайтеся з успіхом. Зіпсували верхній одяг — ви наражаєтеся на небезпеку. Попсували меблевий гарнітур — сім'ї загрожують неприємності. Звір опинився в каструлі з супом або банці з крупою — хвороб не уникнути. Виявили мишку у ліжку хворого — йому вже не підвестися.
  • Велика кількість мишей — явище неприємне, але якщо звірята несподівано залишили ваш будинок без явної причини, то прикмети стверджують, що це теж не предмет для радості. Неприємності відразу посипляться на домочадців одна за одною, як з ріг достатку.

Джерело