Зупинився годинник – що означає дана прикмета

Зупинився годинник — прикмета погана чи хороша.

Годинник для багатьох людей є просто улюбленим аксесуаром, а деякі вважають, що вони оточені якоюсь магією. Тому в народі існують прикмети пов'язані з цим пристроєм. Зазвичай вони не віщують нічого доброго. Якщо зупинився годинник — це прикмета погана чи хороша?

Годинник на руках

Наручний годинник носять багато людей, вважаючи, що це дуже стильно і модно. Все добре, поки стрілки продовжують свій хід. Якщо ж вони зупинилися, то це говорить про те, що їх володаря чекають такі неприємності як:

  • Невдачі на життєвому шляху.
  • Виникнення важкого захворювання.
  • Смерть.

У зв'язку з цим, такий годинник носити не варто доти, поки не з'ясується, чому він припинив працювати, інформує Ukr.Media.

Годинник на стіні або столі

Якщо годинник, що знаходиться на стіні або столі, перестав йти, — значить, їх власника підстерігає небезпека. Також це свідчить про негативну атмосферу в шлюбі, чиюсь заздрість або ненависть.

Людині варто звернути увагу на своє особисте життя. Зупинка годинника може говорити про проблеми в любовних відносинах. Тому потрібно більше часу проводити зі своєю другою половинкою або ж завести нове знайомство.

Ще слід оцінити свій кар'єрний ріст. Припинення роботи годинника може свідчити про те, що людина втрачає можливість піднятися по кар'єрних сходах. Необхідно поводитися на роботі впевненіше й ініціативніше.

Якщо стрілки продовжили йти самі

Якщо годинник припинив йти, то для людини це означає щось недобре. Але коли він знову пішов — це найстрашніше явище для людини. Їх власникові загрожує смерть.

Тому годинник, який зупинився не можна залишати в будинку або носити просто як прикрасу. Вважається, що якщо він пішов знову, то відлічуваний ними час буде для людини останнім.

Що робити?

Якщо годинник зупинився, то необхідно спробувати провести наступні дії:

  • Налагодити пристрій самостійно або віднести до фахівця. Це допоможе не допустити страшного віщування для господаря годинника.
  • Якщо повернути його до життя не вийшло, то можна здійснити спеціальний ритуал. Він необхідний для того, щоб очистити себе і уникнути неприємностей. Для цього знадобиться покласти аксесуар в посудину з водою, краще всього, якщо вона буде свяченою.

Протримати там годинник протягом доби. Після цього воду слід вилити в безлюдному місці і при цьому говорити: «Де вода, там і біда». Від самого годинника необхідно позбутися, викинути. При цьому не можна торкатися його голими руками.

Господарю годинника слід сходити в церкву, поставивши там свічку за здоров'я своє і близьких. Будинок бажано окропити святою водою.

Годинник, який зупинився — прикмета, в яку можна вірити або не вірити. Якщо людина забобонна, то слід виконувати всі рекомендації по запобіганню наслідків зупинки приладу.

Джерело