ЗСУ потіснили ворога на Харківщині – Генштаб

ЗСУ потіснили ворога на Харківщині - Генштаб

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook ЗСУ ведуть запеклі бої на Харківщині

Наші війська проводять зачистки в районі Вовчанська і мають тактичні успіхи на окремих ділянках. На Донеччині збито російський Су-25.

Українські військові нанесли вогневе ураження по російським загарбникам на Харківському напрямку і потіснили їх. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у зведенні станом на 17:00 в понеділок, 13 травня.

Вказано, що обстановка по усій лінії фронту контролюється Силами оборони. Наші війська відновлюють позиції та на окремих ділянках мають тактичні успіхи.

“На Харківському напрямку станом на 17:00 тривають бої. Кількість бойових зіткнень збільшилася до 12. Наші підрозділи нанесли вогневе ураження по противнику, потіснили його та проводять заходи зачистки на північній околиці населеного пункту Вовчанськ”, – йдеться у повідомленні.

Також розпочалось  бойове зіткнення в районі населеного пункту Стариця.

Загальні втрати росіян становлять 106 осіб, 25 одиниць озброєння та військової техніки.

Тим часом на Лиманському напрямку кількість бойових зіткнень збільшилася до 7, на Сіверському напрямку – до 14, на Краматорському напрямку – до 31, на Покровському напрямку – до 31.

На Торецькому, Куп’янському, Курахівському, Времівському, Гуляйпільському, Оріхівському, Придніпровському ситуація без змін, котролюється українськими підрозділами.

Також військові повдіомили, що на Донеччині збито ворожий Су-25.

“Усі спроби російських окупантів просунутися зустрічають запеклий спротив українських захисників”, – запевнили у Генштабі.

Нагадаємо, 10 травня росіяни почали наступ на півночі Харківської області. Вони захопили декілька сіл у “сірій зоні”. Зараз ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ.

Джерело