Знову пластика? Хюррем Султан не впізнали на кінофестивалі

Що трапилося з обличчям актриси?

Мер'єм Узерлі прославилася роллю Хюррем Султан, яку зіграла у серіалі «Чудовий вік». Проєкт приніс їй всесвітню славу. Мерьем стала бажаною гостею червоних доріжок, хоч, як відомо, і втекла з серіалу на його піку, інформує Ukr.Media.

Свою роль, за словами актриси, у цьому відіграли втома, незнання турецької мови, відсутність рідних поряд. Але, за відомостями інсайдерів, у всьому винен бойфренд, який вдавав бізнесмена, а насправді виявився шахраєм. Він витрачав гроші Мерьєм, всіляко принижував, а коли дізнався, що дівчина вагітна, вимагав зробити аборт.

Узерлі не повелася на провокації, але вирішила повернутися до Німеччини до батьків, де народила. А після пологів не лише схудла, а й взялася за своє обличчя. Прочитавши в коментарях багато неприємного про свою зовнішність, Мерьєм звернулася за допомогою та психологічною підтримкою до пластичних хірургів та косметологів.

Відтоді вона періодично вносить корективи у свій вигляд. Але недавнє перетворення перейшло будь-які межі. На кінофестивалі Red Sea Film Festival, що днями пройшов у Саудівській Аравії, актрису на червоній доріжці просто не впізнали фанати. Пластичні хірурги прокоментувала її зміни.

Актриса сильно змінилася

Після серіалу Мерьєм захопилася благами косметології та хірургії. Її обличчя втратило міміку, було сильно заколоте філерами. Зірка втратила типаж, який так подобається продюсерам та режисерам, але відриваючись на світських вечірках, просто нічого не помічала. Тоді їй почали дзвонити колеги та друзі, казати, що режисери відмовляються кликати актрису на ролі через різкі зміни у зовнішності.

На якийсь час це змусило її охолонути. Зменшивши запал у прагненні до зовнішнього ідеалу, Мерьєм почала отримувати ролі в серіалах і рекламні контракти. Але, очевидно, щось знову пішло не так. Актриса знову почала себе «поліпшувати». На нещодавньому кінофестивалі глядачі не розгледіли в дівчині із сильно натягнутим обличчям кінозірку. А чи треба було це робити? І що створили з Мер'єм?

Підтяжка обличчя

Швидше за все, у дівчини з'явилися сильно виражені носогубні складки. Це є свідченням для підтяжки обличчя. Саме підтяжку нижньої третини обличчя їй зробили. Але відбулася гіперкорекція. Через це обличчя виглядає таким сильно натягнутим. Через 6 місяців тканини почнуть трохи провисати, стане менш вираженим об'єм в області вилиць. І обличчя матиме природний вигляд.

Контурна пластика

Крім пластики, хірурги вважають, що актрисі знову зробили контурну пластику. Додали філерів у область губ. Також її і так чітко окреслене підборіддя зробили ще гострішим за допомогою ін'єкцій. Цікаво буде подивитися, як зміниться обличчя актриси за пів року.

Джерело