Знають як найкраще і скандалять без приводу: 5 найтоксичніших знаків Зодіаку

Якщо поруч з вами з'являється така людина, приготуйтеся до частих сварок та з'ясування стосунків.

Більшість представників цих знаків Зодіаку підживлюються негативними емоціями та не бачать у цьому проблеми, інформує Ukr.Media.

Овен

Овни імпульсивні та емоційні завдяки своїй стихії — у них по-справжньому «вогненний» характер. Представники знаку намагаються не показувати весь спектр своїх емоцій з початку відносин, тому для багатьох їхня неадекватна поведінка стане неприємним сюрпризом після довгого спілкування.

Якщо ви зачепите почуття Овна, то будьте обережні: він може відстоювати свої інтереси грубо, іноді навіть із застосуванням фізичної сили. Представники цього знаку Зодіаку запам'ятовують образи надовго, ніколи не спілкуватимуться з тими, з ким коли-небудь конфліктували, навіть якщо це було десять років тому.

Якщо Овен обіймає керівну посаду, краще остерігатися суперечок із ним. Залишайтеся при своїй думці, щоб не спричинити серйозного конфлікту.

Близнята

Представники цього знака завжди впевнені: вони знають усе краще за інших. Нав'язуючи свою думку у суперечці, вони часто заводять співрозмовників у глухий кут, що стає причиною конфлікту.

Емоції та почуття Близнят нестабільні завжди. У розмові вони можуть зачепитися за випадково кинуту фразу і відразу почнуть з'ясовувати стосунки. Але вони не злопам'ятні: спочатку можуть влаштувати скандал, а потім легко відпустити ситуацію, сміятися та говорити із співрозмовником так, ніби нічого й не було. У оточуючих така поведінка, зазвичай, викликає запитання.

Діва

Це перфекціоністи, які намагаються зробити своє життя ідеальним. А ще вони схильні до заздрості. Якщо ви досягли того, чого в Дів поки немає, вони можуть публічно критикувати і знецінювати ваші досягнення, щоб знизити їхню важливість в очах оточуючих (і у своїх). Ця риса характеру часто призводить до того, що Діви безпідставно починають критикувати навіть тих, з ким вони зовсім не знайомі.

У побуті з Дівами непросто — вони обов'язково пригадають вам, якщо раптом забудете закрити тюбик із зубною пастою, покладете річ не на її місце або не так наріжете хліб.

Скорпіон

Навіть наймасштабніший конфлікт для нього по суті — чергова вистава. Кинувши кілька справді образливих слів на адресу близького, вони не нададуть цьому особливого значення. Вони не соромляться у висловлюваннях, виправдовуючи таку поведінку своєю прямолінійністю та не відчуваючи межі між щирістю та грубістю.

Крім цього, Скорпіони схильні до провокацій та влаштовують їх професійно. Своєю запальністю і образливістю вони вправно маніпулюють оточуючими, не переймаючись їхніми почуттями. Потім вони задоволено спостерігають за конфліктом, що розгоряється або вже розгорівся, не відчуваючи почуття провини.

Стрілець

Вони люблять влаштовувати скандали з приводу та без. Стрільцям хочеться привертати до себе увагу будь-якими доступними способами, навіть якщо доведеться вдатися до грубості. Вони з тих, хто не боїться з'ясувати стосунки у кафе чи різко відповісти касиру у магазині.

Представники знаку часто хочуть залишити за собою останнє слово, довести свою правоту в безглуздій суперечці, яка була спровокована ними ж. До того ж вони можуть легко образити людину, не помітивши цього.

Джерело