Знаки Зодіаку: «Час прощатися»: чому Повний місяць у Діві 24 лютого змусить кожен Знак Зодіаку піти з якихось стосунків

Повня — це завжди підбиття підсумків і своєрідний «прожектор», який висвічує в нашому житті те, що підходить до підсумку.

Починається найпростіший і найкармічніший період року — з 24 лютого ми починаємо повільно занурюватися в енергії Коридору затемнення, який триватиме з 25 березня по 8 квітня, інформує Ukr.Media.

Але ми хотіли б зробити фокус на не менш важливій події, а саме Повному місяці в знаку Діва, який є останнім місяцем у цьому знаку без затемнень. Річ у тім, що з вересня 2024 року у знаках Риби та Діва починається тривалий та масштабний період затемнень, який триватиме аж до 2027 року!

Саме 24 лютого, Всесвіт змусить усіх Дів і Риб приймати найзнаковіші рішення у своєму житті, адже період змін маячить зовсім близько — настав час прибирати все те, що заважає вам рухатися далі.

Що стосується решти знаків, то Повний місяць у Діві завжди управляє двома питаннями — темою роботи та темою здоров'я. Завжди саме ці сфери стають максимально важливими, наче ви побачите все таким, як воно є. Повня часто змушує робити висновки, тверезо дивитися на ситуацію і… приймати рішення. Вся річ у тім, що цього разу Повня проходить у поєднанні з Сатурном — він змушує кристалізувати свої мрії і дивитися на все тверезо, раціональніше і жорсткіше.

Дуже багато людей можуть приймати рішення про завершення відносин трудового типу — 24 лютого може стати днем масштабних звільнень, або ви переглядатимете свої відносини до роботи в принципі.

Також знак Діва відповідає за служіння та відповідальність, а в момент події Місяць буде навпроти Сатурна, який відповідає за правила, порядок та дисципліну. Багато хто може відчути, ніби життя стає суворішим і до вас пред'являть серйозні вимоги. Наприклад, у кар'єрі, в сім'ї чи у відносинах прозирає якась «сталева рука в оксамитовій рукавичці» — доводиться бути усвідомленішим у плані витрачання свого часу, ресурсів і серйозно ставиться до обов'язків.

Для людей, які перебувають у відносинах любовного трикутника, Повня в Діві стане моментом протверезіння. А вже далі, в Коридорі Затмень з 25 березня по 8 квітня прийматимуться доленосні рішення.

Навіщо Сатурн включає правила та обов'язки 24 лютого?

Це наше перше знайомство із суворими уроками Сатурна, які триватимуть разом із затемненнями аж до квітня 2026 року, поки він не вийде зі знака Риби. Саме зараз у вас буде розуміння, що настав час перебудовувати своє життя таким чином, щоб ваші нові обов'язки та відповідальність були вам на користь.

Наприклад, якщо в Повний місяць у Діві 24 лютого Сатурн принесе вам новини про здоров'я або проблеми з роботою, то вам просто час перебудувати ваше ставлення до цих сфер. У разі здоров'я, вам треба серйозно піти у тему способу життя, психосоматики та більше працювати з психологом. А у разі роботи Сатурн змушує вас стати самому собі босом — розвивайте свою справу, відточуйте творчі навички та створіть у своєму житті таку сферу, де ви будете повністю самі собі господарем та творцем!

Джерело