Знаки Зодіаку: Без захисту небес: 6 знаків Зодіаку, які самі можуть за себе постояти і без янгола-охоронця

Зірки наділили їх розвиненою інтуїцією, сильною енергетикою та вмінням продумувати кроки наперед.

Більшість людей мають янгола-охоронця. Він не тільки оберігає їх від неправильних рішень, проблем, негараздів, а й допомагає досягати цілей. Однак така доля благословила далеко не всіх, інформує Ukr.Media.

Чоловіків та жінок, народжених під деякими знаками Зодіаку, чекав інший подарунок. Зірки наділили їх розвиненою інтуїцією, сильною енергетикою та вмінням продумувати кроки наперед. Завдяки цьому вони благополучно живуть і без "допомоги потойбічних сил". Представники яких знаків Зодіаку стали "янголами-охоронцями" самі собі?

Козеріг

Чоловіки та жінки — носії знака Зодіаку Козеріг наділені сильною інтуїцією. Вони лише на рівні шостого почуття відчувають наближення біди. Тому у повсякденному житті дуже схильні до ризику. Але якщо щось піде навперейми, вони знайдуть креативне вирішення проблеми завдяки "чуйці".

Заради справедливості варто зазначити, що якийсь янгол-охоронець у представників знаку зодіаку Козеріг є. Але він дуже слабкий та майже не захищає. Тому з більшості труднощів їм доводиться виплутуватись самостійно.

Овен

Найбільш незахищений знак Зодіаку з погляду Всесвіту — Овен. Янгола-охоронця у них немає і ніколи не з'явиться. Попри це, такі чоловіки та жінки впевнені в собі та приймають рішення лише на основі внутрішніх відчуттів. Причому шосте почуття практично завжди оберігає їхню відмінність від біди. Вони вчасно відчувають, що не варто підписувати певний документ, йти на фатальну зустріч чи вступати у конфлікт.

Рак

Наступний після Овна найнезахищеніший знак Зодіаку — Рак. У таких чоловіків і жінок немає янгола-охоронця, тому постояти за них перед Всесвітом нема кому. Але вони мають інші таланти, які допомагають уникати неприємностей.

Представники знаку Зодіаку Рак тонко відчувають душі інших людей. А ще вони вміють "ловити вібрації з космосу", завдяки чому з легкістю відчувають чужі емоції та уникають конфліктів, небезпечних ситуацій.

Скорпіон

Чоловікам та жінкам — носіям знака Зодіаку Скорпіон не потрібен помічник з небес. Вони без проблем відчувають інших людей. Вміють докопуватись до їхніх внутрішніх почуттів, емоцій. Також у жінок та чоловіків, народжених під знаком Зодіаку Скорпіон, розвинена "чуйка". Вони черпають інформацію з підсвідомості і заздалегідь знають, які дії краще не робити, щоб уникнути нещастя. Тому янгол-охоронець не бачить сенсу їм допомагати.

Риби

Деякі знаки Зодіаку з самого дитинства перебувають у "контакті із Всесвітом". Йдеться про жінок і чоловіків Риб. Їхній зв'язок настільки міцний, що не потрібен ніякий янгол-охоронець.

Риби від природи мають вміння відчувати інших людей та їх емоції. Якщо енергетика буде негативною, то вони одразу відчувають це. Тому Риби ніколи не вплутаються в справу, яка може їм нашкодити, наприклад кримінал. Вони розкусять злий намір, навіть якщо його ретельно приховують.

Діва

Один із найчутливіших знаків Зодіаку — Діва. Такі чоловіки та жінки рідко потрапляють у біду, хоч і не мають янгола-охоронця. Вся справа в їхньому розвиненому шостому почутті.

Інтуїція Дів побудована на аналітичних здібностях мозку. Вони досить точно прораховують кроки наперед. Знають, що буде, якщо вчинити певним чином у кожному конкретному випадку. Навіщо ангелу-охоронцю втручатися в життя таких людей, якщо у них і так все чудово виходить?

Джерело