Знайшли куряче яйце біля будинку: наслідки, згідно з прикметами

Як позбутися магічного впливу підкладу.

Одним з найсильніших магічних предметів є яйце. Якщо його люди знайшли у себе в будинку, радять швидше від нього позбутися. Може принести шкоду господарям, вони можуть часто хворіти або розлучитися з коханою і дорогою серцю людиною, інформує Ukr.Media.

Що буде, якщо знайти куряче яйце біля будинку

Магія в наш час часто використовується як чорна, так і біла. Якщо люди хочуть принести шкоду іншій людині, роблять змови на різні предмети. Яйце, один з найбільш доступних і часто використовуваних магічних предметів як у білій, так і в чорній магії. Ним часто викочують порчу і пристріт, прибирають вінець безшлюбності. Але існують і інші можливості курячого яйця, з його допомогою можуть навести порчу, приворожити людину, залучити в її життя біди і страждання.

Якщо люди знайшли у себе біля будинку яйце, від нього радять відразу ж позбутися. Бажано акуратно взяти його лопатою або совком і винести за межі будівлі. Вважається, якщо розбити або взяти голими руками в межах своєї ділянки, можна залучити біди і нещастя в сім'ю. Можна залучити хвороби, сварки, різні нерозуміння в сімейне життя. Яйце радять взяти і покласти на картон, винести за межі будинку, покласти в стіг сіна і запалити вогонь.

Радять відійти від вогню, щоб дим не потрапляв на людину. Оскільки це може стати причиною поганого самопочуття і великих життєвих невдач. Якщо яйце було знайдене біля будинку де люди не розводять птицю, це може свідчити про те, що хтось вирішив зробити підклад.

Як позбавиться від негативної енергії курячого яйця

Якщо люди знайшли підклад з яйця на горищі або в будинку радять від такої знахідки позбутися після заходу сонця, закопавши його далеко від дому, бажано там, де мало хто ходить. Як тільки закопали, радять прочитати молитву і не обертаючись піти.

Багато негативної енергії може бути під час святкування Великодня. Саме цей день вважається небезпечним для віруючих людей. Підклади можуть робити за допомогою крашанок.

Знайшовши їх у себе у квартирі, біля будинку, в траві, радять не заносити в будинок, а відразу ж позбавлятися. Даний день часто використовують для чорної магії, для привороту, різного псування і залучення невдач і поганого самопочуття. Обов'язково від знайдених курячих яєць радять позбавлятися.

Значення сну в якому людина знаходить куряче яйце

Якщо приснився сон, що в сновидінні людина знайшла куряче яйце. Даний знак говорить про те, що варто приділити увагу деяким деталям.

Якщо куряче яйце розбите і видно жовток, значить доля вручить багато подарунків і виконає всі бажання людини.

Якщо яйця протухлі, варто очікувати хвороби і сварки з коханою людиною.

Джерело