ЗМІ: На Львівщині сталося масове отруєння, всі госпіталізовані – діти

ЗМІ: На Львівщині сталося масове отруєння, всі госпіталізовані - діти

Фото: УНН (ілюстративне фото) На Львівщині госпіталізували понад 20 дітей із симптомами отруєння

Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб не повідомляє вік пацієнтів, але LVIV.MEDIA пише, що всі госпіталізовані – діти віком від 10 до 16 років.

На Львівщині сталося масове отруєння дітей. Як повідомляє Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб, палах гострої кишкової інфекції стався в одному із закладів відпочинку.

“Станом на вечір 26 червня 2024 року захворіли 23 людини, усі госпіталізовані. Серед провідних симптомів: загальна слабість, підвищення температури тіла, біль у животі, нудота, блювота. Стан хворих середньої важкості”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що розпочато епідрозслідування причин і умов виникнення спалаху.

В установі не повідомляють вік пацієнтів, але LVIV.MEDIA пише, що всі госпіталізовані – діти віком від 10 до 16 років, перебувають у Сколівській центральній лікарні і в лікарні у Стрию.

“Пацієнти потрапили до лікарні із Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді, туристичної бази Карпати, що в селі Кам’янка Стрийського району”, – йдеться в публікації.

Нещодавно повідомлялося, що в столиці зафіксовано спалах гострої кишкової інфекції в одному з готелів, куди заселилась група дітей. 

На Черкащині немовля померло від отруєння алкоголем

Джерело