Зіркові куми: хто кому кум у шоу-бізнесі

Кінь з конем, віл з волом, а зірки з зірками.

Відомі українці прикладають чимало зусиль для того, аби хрещеними їхніх діток стали не менш впливові персони, передає Ukr.Media. Пропонуємо ознайомитися із найвідомішими із них.

Ані Лорак не лише “родичається” з відомими людьми, а й сама вже кілька раз була хрещеною матусею. Багато років співачка дружить із олімпійською чемпіонкою Лілією Подкопаєвою, то ж остання назвала свою донечку на честь подруги – Кароліною. Так, Ані Лорак автоматично стала хрещеною малечі.

Що стосується донечки співачки, то Софійка теж має непростих хрещених. Король російської поп-музики Філіп Кіркоров, а також нардепа Ірина Бережна (яка нещодавно загuнула у ДTП)

Ще одне зірове кумівство належить співачці Міці Ньютон. Білявка, яка зараз працює у США, стала хрещено мамою донечки продюсера Тимофія Нагорного. Хрещений батько, при цьому – син самого Миколи Азарова.

У ситуації Ірини Білик та її 14-річного сина Гліба Оверчука все не так просто. Якщо спершу Іра була дружиною продюсера Юрія Нікітіна, то з часом попросила екс-коханого стати хрещеним батьком її сина, якого співачка народила від моделі Андрія Оверчука.

Самою багатодітною хрещеною мамою серед українських зірок виявилася Ірина Білик. Свого часу вона хрестила доньку модного нині стиліста Володимира Тарасюка Діану, а також сина продюсера і видавця Євгена Рибчинського Даню і юну співачку Аліну Гросу.

Зірка відповідально підходить до виконання обов'язків: своїх хрещеників (а їх на сьогоднішній день вже шестеро) вона не тільки обсипає подарунками, а й допомагає торувати доріжку в шоу-бізнес.

Політик Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко взяли собі у куми неабикого, а самого президента Росії – Володимира Путіна. Втім, останній не надто часто відвідує свою хрещеницю Даринку, з огляду на постійну політичну зайнятість.

У Литовченко – дочка від Сумської

Дуже ретельно виконують обов'язки хрещених світська левиця і модель Влада Литовченко та актор Володимир Горянський. Свою хрещеницю Аню – дочку актриси Ольги Сумської – вони відвідують регулярно і не скупляться на подарунки.

– Анечка називає їх «мама Влада» і «мій Володя», – розповіла актриса. – Ми часто зустрічаємося, відзначаємо разом свята. Так що кумівство для нас – не просто мода, а серйозна традиція.

А ось у Віктора Павліка кумів багато, але через брак часу з багатьма зустрічається рідко.

На рахунку Білик і Шуфрича є навіть 37-річний хрещеник – Арфуш.

До слова, нардеп Шуфрич вже тричі брав участь в таїнстві обряду хрещення.

Кумою себе нині називає красуня Настя Каменських, яка разом з телеведучим Геннадієм Вітром хрестили сина спільних друзів. Парочка, якій у свій час приписували любовний роман, гордо розповідає всім, що у них є спільна дитина.

Софія Ротару – хрещена мати двох своїх тезок: племінниці і дочки близької подруги. У сім'ї співачки, як у людини віруючої, хрещені всі. Зовсім маленьким вона хрестила сина Руслана і своїх онуків – Анатолія і Соню. До речі, хресними батьками Соні-меньшої стали політик Олександр Зінченко і відомий дизайнер Лілія Пустовіт.

Володимир Гришко довірив сина Ющенку, коли Віктор Андрійович був ще банкіром.

Мабуть, найбільш високопоставлений кум серед українських зірок – у тенора Володимира Гришка. Хрещеним батьком його сина Володі є екс-президент України Віктор Ющенко.

«Арктика» вибрала Асію Ахат.

Три роки тому Алла Пугачова поріднилася з Максимом Галкіним, охрестивши його племінницю – дочку старшого брата. Примадонна погодилася стати хрещеною, дізнавшись, що дівчинку назвали в її честь Аллочкою.

Ігор Крутой і Лайма Вайкуле хрестили внучку Раймонда Паулса.

Борис Моїсеєв став хрещеним Ксюши – дочки Олени Апіної.

Лариса Долина (яка, за власним зізнанням, вже має сімох хрещеників) хрестила маленьку Віру – дочку співачки Юлії Началовох. Кумом Доліної і хресним батьком дівчинки став нинішній півзахисник футбольної команди «Дніпро» Ролан Гусєв.

Юра Шатунов через кілька років після сварки помирився з колишнім продюсером Андрієм Разіним і навіть запропонував стати його хрещеним батьком свого сина Денніса.

Актор Ігор Ліванов запросив в хресні колегу Володимира Стєклова. Той став названим батьком його сина Тимофія.

Джерело