Зі смаком не склалося: у жінок цих 3-х знаків Зодіаку не виходить виглядати стильно

Можливо, ви також є у цьому списку.

Кожен знак Зодіаку має свої особливості стилю: одним більше до душі невимушені аутфіти, інші вміло комбінують базові предмети гардероба. І поки зірки благословляють народжених під певними знаками, дехто постійно стикається з труднощами при складанні вбрання, інформує Ukr.Media.

На жаль, представницям цих 3-х знаків Зодіаку не вдається одягатися актуально. І на те є свої причини.

Рак

Жінки, народжені під знаком Рака, відрізняються чутливістю та емоційністю. Ці риси характеру відбиваються і на стилі: найчастіше Раки надають перевагу зручності, не звертаючи увагу на тренди. Часом вони навіть йдуть у крайнощі, вибираючи надто прості речі, через що ансамблі можуть виглядати старомодно чи нудно.

Козеріг

Жінки-Козероги прагнуть успіху та практичності, що також простежується і в їхньому гардеробі. Суворі костюми, спідниці-олівці годяться для офісних луків, але такі моделі виявляються занадто консервативними. Народжені під цим знаком носять одяг, який не підкреслює їхню індивідуальність.

Щоб складати ефектні аутфіти, Козерогам слід додати творчий підхід та прагнути різноманітності. Тоді їхні образи заграють по-новому.

Риби

На відміну від Козерогів, Риби і так схильні до творчості. Але такий подарунок зірок має зворотний бік: представниці цього знака опиняються в полоні власних фантазій, а їх вбрання виходять надмірними — під час модних експериментів Риби забувають про гармонію.

Щоб не стати жертвою творчого безладдя, іноді важливо утихомирювати оригінальні моделі більш стриманими предметами гардероба.

Джерело