Зеленський знову запросив Трампа в Україну

Зеленський знову запросив Трампа в Україну

Зустріч Зеленського з Трампом у вересні 2019 року

Глава держави буде радий побачити Трампа в Україні за тієї умови, якщо він зможе зупинити війну з РФ протягом 24 годин.

Президент Володимир Зеленський звернувся до експрезидента США Дональда Трампа, який має найбільші шанси стати кандидатом від Республіканської партії на наступних президентських виборах, і вкотре запросив його в Україну. Про це глава держави сказав у інтерв’ю британському телеканалу Channel 4 News.   “Дональде Трампе, я запрошую вас до України, до Києва. Тож, якщо ви можете зупинити війну за 24 години, гадаю, цього буде достатньо, щоб приїхати”, – звернувся він до експрезидента США.   Водночас Зеленський назвав “дуже небезпечним” те, що Трамп говорить про наміри “завершити війну” в Україні за 24 години.   “Тобто він каже, що буде самостійно ухвалювати рішення – я навіть не говорю про Росію – без обидвох сторін, тобто без нас. Це говорить, що якщо його ідея, яку ніхто не чув, не буде працювати для нас нашого народу, то він зробить все, щоб усе одно досягти донесення своєї ідеї. І ось це мене трішечки занепокоює”, – пояснив президент.

Нагадаємо, днями Трамп в черговий раз пообіцяв “дуже швидко” завершити війну в Україні. Зеленський заявив, що готовий вислухати конкретний “мирний план” Трампа щодо війни в Україні. Але наша держава не буде віддавати свої території Росії.

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон підтримав Трампа як наступного президента США, заявивши, що політик може бути “саме тим, що потрібно світові”, у разі якщо він підтримає Україну.

Джерело