Зеленський заявив, що буде день “після Путіна”

Зеленський заявив, що буде день "після Путіна"

Фото: Скріншот Володимир Зеленський звернувся до народу Литви

Коли всі допомагають одне одному, то свобода кожного виграє. Це неодноразово працювало в історії і спрацює зараз, зазначив Володимир Зеленський.

Не буде дня “після України”, але настане день “після Путіна”. Про це сказав президент Украъни Влодимир Зеленський під час звернення до народу Литви у Вільнюсі в середу, 10 січня.

Український лідер зазначив, що коли всі допомагають одне одному, то свобода кожного виграє. Це неодноразово працювало в історії і спрацює зараз.

За словами Зеленського, будь-яка імперія будується на уламках після визначальної поразки свободи, і захоплення України потрібне Росії саме для цього.

“Але ми разом змінюємо історію на краще. Не буде того дня “після України”, буде день “після війни”, буде день “після Путіна”. І це буде день нашої безпеки, вашої гарантованої свободи, мирного життя Литви, Естонії, Латвії, Фінляндії, Швеції та всіх держав, чию долю Росія намагається зараз втопити у сумнівах”, – заявив Зеленський.

Він додав, що день “після Путіна” стане днем нового шансу для Білорусі, на який вона заслуговує. Також це буде день нової сили для всієї Європи, яка зараз навчається єдності.

Раніше Володимир Зеленський закликав разом “закінчити” з Володимиром Путіним, який не заспокоїться, поки вся Україна не буде окупованою, а потім виникнуть “наступні ризики”.

США “втягнули” Росію у війну в Україні – Путін

Джерело