Зеленський: Україна не вірить словам Путіна

Зеленський: Україна не вірить словам Путіна

Фото: Скріншот Володимир Зеленський під час пресконференції у Мадриді

Треба оцінювати не заяви Володимира Путіна щодо готовності до перемовин, а його реальні вчинки, зазначив президент.

Україна не вірить заявам російського диктатора Володимира Путіна про можливі переговори щодо завершення війни. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з премʼєр-міністром Іспанії Педро Санчесом у Мадриді, 27 травня.

За його словами, “віри ніякої Путіну немає”, бо відбулось близько 200 раундів переговорів у межах Нормандського формату і Мінських угод, які не дади жодного результату.

“Путін багато говорить нібито про перемовини, але різні народи вже мали справу із подібними диктаторами, які не брешуть тільки тоді, коли мовчать. Треба дивитися на реальні вчинки таких диктаторів”, – заявив президент.

Зеленський нагадав що в останні тижні наші військові захищаються від чергового наступу росіян, у зв’язку з чим Україна потребує активізації спільної роботи з партнерами заради більшої безпеки й примусу ворога до миру.

Раніше Володимир Путін придумав нову проблему в питанні переговорів щодо України − надійність будь-яких гарантій. При цьому він озвучив “базу”, яка могла б стати основою для таких переговорів.

У свою чергу Володимир Зеленський заявляв, що зараз “поганий момент” для переговорів з Росією. Глава держави готовий до довгої війни.

Джерело