Зеленський вперше зустрівся з новим президентом Фінляндії

Зеленський вперше зустрівся з новим президентом Фінляндії

Фото: Пресслужба президента України Зеленський і Стубб провели переговори у Мюнхені

Володимир Зеленський поінформував Александра Стубба про поточну ситуацію на фронті та найнагальніші оборонні потреби української армії.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з новообраним президентом Фінляндії Александром Стуббом у межах Мюнхенської конференції з питань безпеки. Про це повідомила пресслужба українського лідера у суботу, 17 лютого.

“Ми надзвичайно вдячні вашій країні, вашому народу за непохитну підтримку та тепле ставлення до України та українців. Ви з нами з перших днів повномасштабної війни”, – сказав Зеленський.

Він поінформував Стубба про поточну ситуацію на фронті та найнагальніші оборонні потреби української армії.

Володимир Зеленський відзначив важливість збереження підтримки України з боку Фінляндії на шляху до членства в НАТО та Євросоюзі.

Також повідомляється, що сьогодні Зеленський провів зустріч з делегацією Сенату США, до складу якої увійшли сенатори від Демократичної та Республіканської партій.

Раніше стало відомо, що президент України провів переговори з віцепрезидентом США Камалою Гарріс. Зеленський заявив, що якщо мова йтиме про альтернативу американській допомозі, це означатиме, що США не є стратегічним партнером України. Наша держава не розглядає такого варіанту, зазначив президент.

Джерело