Зеленський та Дуда провели зустріч у Давосі

Зеленський та Дуда провели зустріч у Давосі

Фото: polskieradio24 Президент України Володимир Зеленський та президент Польщі Анджей Дуда зустрілися у кулуарах Всесвітнього економічного форуму у Давосі

Польський президент зазначив, що поява нової держави НАТО між Росією і Польщею зміцнить безпеку його країни.

Президент Польщі Анджей Дуда зустрівся з Володимиром Зеленським на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Про це у вівторок, 16 січня, повідомляє PolskieRadio24.pl.

Під час зустрічі вони відвідали виставку, присвячену військовим злочинам Росії. Вона проходила в Українському домі в Давосі.

Дуда також запевнив Зеленського, що політика його країни щодо України “буде стабільною, це буде політика підтримки весь час”.

За словами польського лідера, вже за кілька днів Київ відвідає новий прем’єр Польщі Дональд Туск.

Він додав, що вірить у здатність вести хорошу політику щодо України разом з польським урядом.

Також Дуда зазначив, що поява нової держави НАТО між Росією та Польщею зміцнить безпеку її країни. Він підкреслив, що Україна потребує потужної підтримки Заходу, зокрема в плані озброєння.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що світ має посилити санкції проти Росії та надати Україні ракети дальнього радіуса дії.

Також повідомлялось, що Польща вже передала Україні 18 самохідних гаубиць Krab, а загалом є домовленості про постачання Україні понад пів сотні таких машин.

Джерело