Зеленський: Різдво задає настрій на наступний рік

Зеленський: Різдво задає настрій на наступний рік

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official Зеленський привітав українців з Різдвом

Наші воїни збили в різбдяний вечір не лише майже 30 “шахедів” і кілька ракет, але й ще дві російські “сушки”, повідомив президент.

Президент України Володимир Зеленський привітав українців з Різдвом Христовим, подякував кожному і кожній, хто наближає перемогу над ворогом, і підкреслив, що різдвяні успіхи українських захисників задають настрій на наструпний рік.

“Різдвяний вечір під час війни. Наші воїни збили не лише майже 30 “шахедів” і кілька ракет, але й ще дві російські “сушки”. Всього за тиждень у терористів мінус 5 літаків. Це Різдво задає правильний настрій на весь наступний рік – настрій наших можливостей. Можливостей у переговорах із партнерами. Можливостей у зміцненні нашого повітряного щита. Можливостей у захисті нашого дому від російських терористів. Що сильніша буде наша ППО, то менше російських чортів буде і в нашому небі, і на нашій землі”, – підкреслив президент.

Зеленський подякував бійцям за збиті ворожі цілі.

“Дякую всім нашим воїнам за влучність та силу! Дякую кожному й кожній, хто і в Різдво, і в будні дбає про захист нашої держави, хто витримує ворожі атаки й показує незламність, хоч би де він був: на сході та півдні чи на кордонах нашої країни, хто в бою і на позиціях, хто рятує та лікує людей. Усі наші екстрені служби. Кожен, хто допомагає. Дякую всім вам!З Різдвом, дорогі українці, українки! Хай цей світлий час зробить для нас світлішим увесь наступний рік”, – йдеться в святковому дописі президента.

Нагадаємо, 68% українців планують передатина благодійність частину свого різдвяного та новорічного бюджету. З них 86% передадуть допомогу захисникам на передовій.

“Зло програє”: Зеленський привітав з Різдвом

Джерело