Зеленський провів першу Ставку в оновленому складі

Зеленський провів першу Ставку в оновленому складі

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський отримав останні дані щодо ситуації на фронті

Було заслухано доповіді головкома ЗСУ Олександра Сирського та начальника Генштабу Анатолія Баргилевича.

Президент Володимир Зеленський провів перше засідання Ставки верховного головнокомандувача в оновленому форматі. Про це він повідомив у Telegramв понедылок, 12 лютого.

Пріоритетні питання незмінні: фронт і захист прифронтових регіонів, людей та критичної інфраструктури від російського повітряного терору, – написав глава держави.

За його словами, було заслухано доповіді головкома ЗСУ Олександра Сирського та начальника Генштабу Анатолія Баргилевича, представників розвідок, командувачів оперативно-стратегічних угруповань військ (ОСУВ).

“Авдіївка, Куп’янськ, південь. Забезпечення армії всім необхідним: снаряди, дрони, РЕБ”, – додав президент.

Також було заслухано доповіді енергетиків і голів військово-цивільних адміністрацій прифронтових областей.

“Подальша розбудова багаторівневого захисту об’єктів електро-, водо- і теплопостачання. Ухвалили рішення щодо збільшення кількості та спроможностей мобільних вогневих груп”, – повідомив також Зеленський.

Нагадаємо, 8 лютого Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ, а на його місце призначив Олександра Сирського, який до цього очолював Сухопутні війська.

Перестановки торкнулися і Генштабу ЗСУ. 9 лютого з посади його начальника було звільнено Сергія Шапталу. На цю посаду призначили Анатолія Баргилевича, який раніше командував силами ТрО. 

Джерело