Зеленський прокоментував удар Росії по Дніпру

Зеленський прокоментував удар Росії по Дніпру

Фото: Пресслужба президента України Зеленський відреагував на російській ракетний удар по Дніпру

Російські терористи отримують відповіді, щоразу далекобійніші відповіді, наголосив глава держави.

Російські військові завдали ракетного удару по Дніпру, пошкодивши коледж і дитячий садок. РФ отримуватиме все більш далекосяжні відповіді за такі атаки. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення у вівторок, 2 квітня.     “Зараз у Дніпрі тривають рятувальні роботи після російського ракетного удару. Зокрема, пошкоджені будівлі коледжу, дитячого садочка. Всі служби на місці. Я дякую всім, хто реагує, хто виїжджає на місця ударів, щоб якнайшвидше надати людям поміч. Це найважливіше. Не менш важливо й те, що російські терористи отримують відповіді на їхні удари. Щоразу далекобійніші відповіді”, – сказав глава держави.
  Зеленський зазначив, що кожен, хто залучений до російської агресії повинен відчувати реально, що агресія їм просто так не минеться.   “Зло повинне втрачати. І втрачатиме. І знову наголошую: ППО для України – це захист життя, це те, що має працювати, системи ППО, які є у світі, не можуть просто припадати пилом десь на базах, коли вони можуть урятувати тисячі життів від російського терору”, – заявив президент.

Нагадаємо, вдень 2 квітня російські війська завдали ракетного удару по Дніпру. Спочатку повідомлялося про п’ятьох постраждалих. Пізніше стало відомо про 13 постраждалих, серед яких п’ятеро дітей.

Наразі відомо про 18 постраждалих. П’ятеро дітей госпіталізовані. Зазнали руйнувань дитячий садочок, коледж та підприємство.

Джерело