Зеленський посмертно нагородив парамедика Ірину Цибух орденом За мужність – Суспільство

Зеленський посмертно нагородив парамедика Ірину Цибух орденом За мужність - Суспільство

Фото: facebook.com/sscheka

У п’ятницю, 28 червня, президент Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом “За мужність” парамедикиню “Госпітальєрів” Ірину Цибух. Дівчина загинула на фронті 29 травня у Харківському напрямку. Про це повідомляє сайт Офісу президента.

Як зазначено в указі Зеленського, Ірину Цибух посмертно нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Цим же указом, також орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагороджено журналіста Андрія Топчого, він був бойовим медиком стрілецького батальйону і загинув 20 квітня в районі Роботиного Запорізької області.

Посмертно орденом “За заслуги” ІІІ ступеня нагороджено журналістку Аллу Пушкарчук. З початку повномасштабного вторгнення РФ дівчина вступила до лав ЗСУ та служила у мінометній батареї у 58-й ОМПБр. Вона загинула 25 квітня внаслідок обстрілу.

29 травня Ірина “Чека” Цибух загинула під час ротації на Харківському напрямку. Вона була бойовим медиком добровольчого батальйону “Госпітальєри”. До війни Ірина була менеджером “Суспільного”, також реалізовувала освітні проекти у віддалених селах Донбасу та Луганщини. 16 листопада 2023 року, до Дня телебачення, радіо та зв’язку, вона отримала нагороду з рук президента України Володимира Зеленського – орден “За заслуги”.
Джерело