Зеленський подякував за службу прикордонникам

Зеленський подякував за службу прикордонникам

Фото: Госпогранслужба Президент України Володимир Зеленський подякував хоробрим прикордонникам

Президент висловив особливу вдячність воїнам спецпідрозділу ДОЗОР Державної прикордонної служби України, воїнам бригад Помста, Сталевий кордон, прикордонникам Волинського, Чернігівського, Сумського і Харківського загонів.

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні до народу в неділю, 28 квітня, подякував бійцям за захист і поіменно назвав окремих героїв-прикордонників.

“За результатами тижня на особливу вдячність заслуговують воїни 57-ї окремої та 58-ї окремої мотопіхотних бригад, а також воїни 35-ї окремої бригади морської піхоти. Відзначу також і наших воїнів-прикордонників – і тих, хто разом з усіма зараз б’ється на передовій, і тих, хто захищає наші прикордонні громади, знищує російські ДРГ”, – сказав Зеленський.

Президент висловив особливу вдячність усім воїнам спецпідрозділу ДОЗОР Державної прикордонної служби України, воїнам бригади Помста – штаб-сержанту Олександру Метейку, старшим сержантам Сергію Нестеренку і Святославу Ігнатюку; бригади Сталевий кордон – головному сержанту Івану Ковалю, сержанту Віталію Микитенку, старшому солдату Євген Колесніку; Чернігівського й Волинського прикордонних загонів – старшому солдату Михайлу Данилюку і Михайлу Миндюку, сержанту Юрію Ромашину і Михайлу Середі, старшому сержанту Роману Новику; Сумського прикордонного загону – особливо солдату Андрію Крутю і штаб-сержанту Юрію Попкову; Харківського загону – старшим солдатам Денису Шевченку й Володимиру Шевцову, майору Андрію Кучинському.

Пишаюся вами всіма, воїни! Дякую кожному й кожній, хто з Україною, хто в Україні й для кого Україна – єдиний на цій землі дім, – підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, у вечірньому відеозверненні в неділю, 28 квітня, президент України Володимир Зеленський розповів також про дипломатичні успіхи України. Йшлося зокрема про готовність України до переговорів про вступ до ЄС, а також про підготовку до Саміту миру і саміту НАТО.

Рада збільшила чисельність ДПСУ

Джерело