Зеленський планує відвідати форум у Давосі – ЗМІ

Зеленський планує відвідати форум у Давосі - ЗМІ

Фото: Пресс-служба президента Украины Зеленський може відвідати Швейцарію

Український президент також планує здійснити візит до Берна перед своїм виступом у Давосі.

Президент Володимир Зеленський планує взяти участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі та відвідати Швейцарію наступного тижня. Про це у понеділок, 8 січня, повідомило видання Tages-Anzeiger.

Зазначається, що в січні президент України ймовірно відвідає Всесвітній економічний форум у Давосі та столицю Швейцарії, місто Берн. Його візит може тривати не менше двох днів.

Також вказується, що Зеленський має намір особисто виступити на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, який відбудеться з 15 по 19 січня.

Президент України також планує візит до Берна перед своїм виступом у Давосі у понеділок, 15 січня. Про це повідомляють кілька незалежних джерел видання, які ознайомлені з планами візиту.

Однак представники федеральної адміністрації Швейцарії вказують, що планований візит Зеленського, ймовірно, залишається непідтвердженим до останнього моменту. За їхніми словами, поїздка також буде залежати від військової ситуації. Остаточне рішення щодо приїзду Зеленського в Давос і Берн, здається, ще не прийнято.

За даними видання, президент України може зустрітися з федеральним президентом, главою МЗС та міністром оборони.

Нагадаємо, минулого року Всесвітній економічний форум у Давосі відвідала перша леді Олена Зеленська, яка презентувала там українську формулу миру. 

Зрада чи підтримка? Візит Зеленського в США

Джерело