Зеленський озвучив план щодо оборонних рубежів

Зеленський озвучив план щодо оборонних рубежів

Фото: Дмитро Лиховій / Facebook Укріплення ЗСУ на Авдіївському напрямку

Мова йде про будівництво фортифікацій у три смуги і завдовжки 2000 кілометрів, зазначив президент.

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Обговорювалися ситуація на фронті та будівництво фортифікацій, повідомив глава держави у Telegram в понеділок, 11 березня.

“Ставка. Детальні зведення від командування щодо ситуації на полі бою. Доповіді Головкома Олександра Сирського, начальника Генштабу Анатолія Баргилевича, командувачів на місцях. Куп’янський, Лиманський, Бахмутський, Авдіївський, Мар’їнський, Південний напрямки, операції морської піхоти”, – написав він.

Також на Ставці заслухали доповіді міністра оборони Рустема Умєрова та очільника Мінстратегпрому Олександра Камишіна щодо забезпечення фронту всім необхідним.

“Фактичне та майбутнє надходження снарядів, ракет та іншого озброєння. Власне виробництво”, – уточнив Зеленський.

Окрім того, прем’єр-міністр Денис Шмигаль оприлюднив звіт щодо темпів зведення нових оборонних рубежів.

“Захист у три смуги завдовжки 2000 кілометрів – масштабне завдання, але зараз темпи хороші. Розраховую на вчасне завершення”, – зазначив президент.

Раніше стало відомо, що Україна витратить рекордну суму на укріплення. Гроші підуть на будівництво інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, обладнання та систему невибухових загороджень.

Глибокі, теплі, електрифіковані: в мережі показали укріплення росіян

Джерело