Зеленський озвучив наслідки масованої атаки Росії

Зеленський озвучив наслідки масованої атаки Росії

Фото: Пресслужба президента України Ліквідація наслідків російського ракетного удару

В Україні за минулу добу від російських ударів постраждало майже 120 міст і сіл – сотні цивільних обʼєктів.

Кількість жертв в Україні внаслідок вчорашньої масованої атаки ворога збільшилася до 39. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram в суботу, 30 грудня.

“Загалом через цей удар терористів постраждали 159 людей. Серед них станом на даний час, на жаль, 39 загиблих. Мої співчуття рідним і близьким. Усім пораненим і травмованим надано необхідну допомогу”, – розповів глава держави.

За словами Зеленського, в Україні досі тривають роботи з ліквідації наслідків учорашньої російської атаки. Постраждало майже 120 міст і сіл – сотні цивільних обʼєктів.

Також президент подякував світовим лідерам, політикам та громадським діячам, які засудили російську атаку.

“Зброя в руках українців – це завжди захист життя, і кожен прояв російського терору знов і знов доводить – не можна зволікати з допомогою тим, хто протистоїть терору. Ми всі разом маємо перемогти терор”, – додав українский лідер.

Нагадаємо, 29 грудня Росія здійснила одну з найбільш інтенсивних та масованих атак по Україні. Ворог запустив понад 150 ракет і дронів по житловим районам, об’єктам критичної інфраструктури, промисловим і військовим об’єктам по всій території України.

Вибухи пролунали у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Запорізькій, Сумській, Львівській, Дніпропетровській областях.

У Києві станом на 12:40 суботи було відомо про 16 жертв внаслідок російського удару по складу у Шевченківському районі.

Джерело