Зеленський: Через суперечки у Конгресі США Україна втратила пів року

Зеленський: Через суперечки у Конгресі США Україна втратила пів року

Фото: скріншот Зеленський прокоментував ситуацію з допомогою США

Україна не може бути політичним питанням між партіями, але її можливості залежать від того, яке рішення ухвалить Конгрес.

Україна втратила пів року через суперечки у Конгресі США щодо нової допомоги. Більше часу гаяти не можна. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю The Washington Post.

Глава держави підкреслив, що Україна не може бути політичним питанням між партіями.

Зеленський наголосив, що критики допомоги Україні не розуміють суті війни, оскільки якщо наша країна програє, російський диктатор Володимир Путін розділить світ на друзів та ворогів РФ.

Водночас Зеленський визнав, що можливості України залежать від того, яке рішення ухвалить Конгрес США. За його словами, поки наша країна не знатиме, що має постійну підтримку США, “українські солдати залишатимуться там, де вони зараз знаходяться на сході”.

Як повідомлялося, 13 лютого Сенат США підтримав пакет, який передбачає понад 60 млрд доларів для України – переважно на військову допомогу. Але законопроєкт так і не розглянули у Палаті представників через відмову спікера Джонсона поставити його на голосування.

Знову відклали: коли Україна отримає допомогу США

Джерело