Зелений Дерев’яний Дракон: все, що потрібно знати про символ 2024 року – Суспільство

Зелений Дерев'яний Дракон: все, що потрібно знати про символ 2024 року - Суспільство

Фото: freepik.com

Нелегкий 2023-й нарешті закінчується. Попереду – високосний рік Зеленого Дерев’яного Дракона. Та не варто передчасно тривожитися! Якщо вірити легендам, переказам та астрологам, 2024-й буде кращим, аніж його попередник. KP.UA зібрала усю інформацію про Зеленого Дракона і дізналася, кого у новому році Фортуна розцілує в обидві щоки.

Коли розпочинається рік Дракона?

Вже купуєте дерев’яні фігурки зелених дракончиків? Не поспішайте! Ще є час підготуватися до року цієї істоти, який за східним календарем починається з 10 лютого 2024-го. Аж до його закінчення (28 січня 2025 року) головною твариною на нашій планеті буде Зелений Дерев’яний Дракон.

Що кажуть східні астрологи про цю міфічну істоту?

Це єдина тварина з китайського астрологічного календаря, якої не існує у природі. Грізний, небезпечний та навіть страшний дракон символізує силу, шляхетність, честь, удачу та успіх і вважається наймогутнішим знаком у традиційній китайській астрології.

Зелений Дерев'яний Дракон: все, що потрібно знати про символ 2024 року - Суспільство

Зелений Дерев'яний Дракон: все, що потрібно знати про символ 2024 року - Суспільство

Грізний дракон насправді вважається наймогутнішим знаком у традиційній китайській астрології. Фото: wikimedia.org

Чому Зелений та Дерев’яний?

Перш за все уточнимо, що лише певний відтінок є основним кольором Дракона-2024. Це не салатовий, не хакі і навіть не оливковий, а саме смарагдово-зелений. Колір миру, гармонії, балансу між жіночністю та мужністю (інь та янь). Вважається основним кольором Дерев’яного Дракона, оскільки підтримує оновлення та зростання особистості.

А ще у китайській астрології кожна з 12 тварин зодіаку пов’язана з якимось певним елементом. Їх є п’ять: метал, дерево, вода, вогонь, земля. Тварини зодіаку рухаються по зодіакальному циклу, і коли знову з’являються через 12 років, то приналежність до того чи іншого елементу змінюється. Наприклад, 2012 рік був роком Водяного Дракона, а 2036 рік буде роком Вогняного.

Нагадаємо, рік, що закінчується, – Чорного Водяного Кролика.

Який колір принесе успіх у 2024 році?

Вже згаданий вище смарагдово-зелений. Це зростання, відродження, гармонія з природою, життєва сила дерева. Але, як кажуть астрологи, зелений можна комбінувати з іншими кольорами. Так, додайте у своє життя (в одяг, аксесуари, інтер’єр) трохи коричневого, синього, фіолетового та жовтого. Ці кольори допоможуть збалансувати силу зеленого.

Якою буде головна стихія прийдешнього року?

Це Земля, а також Вода та Дерево. Усе, що пов’язано із цими матеріями, приноситиме успіх у наступному році.

Якими є люди, народжені у рік Дерев’яного Дракона?

Повні енергії та драйву! Вони мріють змінювати світ, придумують інноваційні ідеї і втілюють їх у життя. Люди-Дракони – перфекціоністи, та не відмовляться від своїх цілей легко. Узагалі працелюбні, але робота в рамках «з 9 до 17» не для них. Вони перш за все мрійники і можуть працювати тільки з натхненням. Достатньо успішні у фінансах, тому саме Драконам варто починати власну справу.

А от у коханні такої наполегливості, як у бізнесових справах, вони не мають. Неромантичні, сором’язливі та мовчазні. Часто одружуються у молодому віці, і зазвичай такий шлюб – не останній.

Зелений Дерев'яний Дракон: все, що потрібно знати про символ 2024 року - Суспільство

Зелений Дерев'яний Дракон: все, що потрібно знати про символ 2024 року - Суспільство

Дракон – це єдина тварина з китайського астрологічного календаря, якої не існує у природі. Фото: chinatoday.com.cn

Кому пощастить у 2024-му?

Щаститиме у всіх починаннях тим людям, які у своїх справах керуються натхненням. Мрійники, починається ваш зоряний час!

Що стосується знаків зодіаку, то Дракон дружить зі Скорпіоном, Козерогом, Рибами, Водолієм та Дівою. А якщо заглибитися у китайську астрологію, то впродовж 2024 року щаститиме людям, народженим у рік Щура, Мавпи, Півня, Змії та Коня, а також Свині. І, звісно, усім Драконам.

Яким буде цей рік для світу та України?

Вважається, що цей рік сприятиме зростанню, прогресу та достатку, буде хорошим для створення міцного фундаменту для чогось нового з довгостроковим потенціалом. У центрі уваги – інновації. Так, стрімкий розвиток прогнозують у галузі технологій, розробки програмного забезпечення, цифрового маркетингу та штучного інтелекту. Процвітатимуть і творчі індустрії: дизайн, мистецтво, мода. Це і є новаторський дух Дракона.

Що стосується України, то залишається сподіватись на миролюбність істоти. Драконяча сила й високосний рік можуть поставити крапку у тому, що вже є зайвим…

Яким чином використати рік Дракона з максимальною користю?

Ставте амбітні цілі (і в кар’єрі, і в особистому житті). Сміливий дух Дракона надихне на звершення та допоможе реалізувати заплановане.

Будьте відкритими до змін. Енергія Дракона динамічна й швидкоплинна. Тому треба вміти швидко адаптуватися до життєвих змін.

Розширяйте свої професійні та соціальні кола. Зв’язки, які створите цього року, можуть стати поштовхом до міцної дружби на роки або ж до успішної співпраці у майбутньому.

Особистий розвиток. Саме в 2024 році час покращити свої знання та навички.

Фінансове планування. Наступного року забудьте про імпульсивні витрати. Ретельне планування допоможе успішно зорієнтуватися у фінансових хвилях 2024 року.

Яким був попередній рік Дерев’яного Дракона?

Це було 60 років тому, у 1964 році світ змінювався з космічною швидкістю! Так, Радянський Союз запустив на навколоземну орбіту корабель «Восход-1». Це був перший космічний політ, у якому брали участь більше однієї людини, і перший політ без використання скафандрів. У той же рік Китай успішно провів своє перше ядерне випробування. А The Beatles захопили голови та серця меломанів майже по всьому світу.

Зелений Дерев'яний Дракон: все, що потрібно знати про символ 2024 року - Суспільство

Зелений Дерев'яний Дракон: все, що потрібно знати про символ 2024 року - Суспільство

Саморобний бешкетний дракончик на новорічній ялинці – чому б і ні? Фото: ФБ Хенд Мейд Україна

В тему

Відомі особистості, народжені у рік Дерев’яного Дракона

Це українські політики Арсен Аваков, Олександр Турчинов, Юрій Луценко, а також друг України британець Борис Джонсон. У рік Деревяного Дракона народилися актори Ніколас Кейдж, Рассел Кроу, Моніка Беллуччі, музиканти Лені Кравец та Олег Скрипка, футболіст та тренер Олег Протасов, баскетболіст Олександр Волков, режисер Сергій Лозниця.

Це цікаво

П’ять гривень з драконом та шевроном ЗСУ

Зелений Дерев'яний Дракон: все, що потрібно знати про символ 2024 року - Суспільство

Шеврон ЗСУ красується на дракончику, якого відштампували на реверсі монети. Фото: coins.bank.gov.ua

До нового 2024 року Нацбанк випустив сувенірну монету. З певною родзинкою – присвятою Збройним Силам України. Так, шеврон ЗСУ красується на дракончику, якого відштампували на реверсі монети. А на аверсі по колу зображені 12 символів східного календаря, там же у центрі – стилізований годинник зі стрілкою, що вказує на дракона.

Пам’ятна монета «Рік Дракона» номіналом у 5 гривень. Тираж, як повідомила пресслужба Національного банку України, – 80 тисяч штук у сувенірній упаковці. В інтернет-магазині нумізматичної продукції Нацбанку монети вже не має, але коштувала вона 131 грн. А ось перекупники за 5 гривень з драконом та шевроном ЗСУ просять від 500 грн.

 

Джерело