Затверджено другий зразок жіночого бронежилета

Затверджено другий зразок жіночого бронежилета

Фото: Міноборони України Друга модель жіночого бронежилета

Бронежилет розробили в компанії Темп-3000. Випробування тривали три місяці й відбувалися у два етапи.

Міноборони затвердило другий зразок бронежилета для військовослужбовиць. Про це сьогодні, 11 січня, повідомила пресслужба Міністерства оборони України.

Зазначається, що бронежилет розробили в компанії Темп-3000.

“Якщо у першому сертифікованому зразку від Української броні бронеплита мала вигнуту назовні форму, то в компанії Темп-3000 жіночий бронежилет укомплектували демпферними подушками. Вони допоможуть підігнати бронежилет під анатомічні особливості кожної жінки. Всього в комплекті – три подушечки різних розмірів. Крім цього, для захисту паху виробник розробив додаткову сумочку з м’яким балістичним пакетом”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що жіночий бронежилет має такі ж балістичні характеристики, як і чоловічий.

“Випробування тривали три місяці й відбувалися у два етапи. Перший – на зручність носіння військовослужбовицями. Другий – лабораторні випробування (балістичні, не балістичні, тестування матеріалів та фурнітури)”, – повідомили в Міноборони.

Вага бронежилета – від 10,5 кг і більше, залежно від комплектації.

“У ЗСУ служить понад 40 тисяч жінок. Наша мета – забезпечити наших захисниць бронежилетами, у першу чергу йдеться про військовослужбовиць на передовій. Ми вже поспілкувалися з виробниками. Загалом «Українська броня» за умови завчасного замовлення може виготовити до 10 000 комплектів за 60-90 днів, а компанія Темп-3000 – 5000 комплектів за місяць”,
– розповів Віталій Половенко, заступник міністра оборони.

Міністерство оборони чекає від Генерального штабу даних про потреби щодо придбання цих виробів, після чого сформує обсяги та переліки для закупівлі.

Нагадаємо, в жовтні повідомлялося, що Міноборони тестує дві моделі жіночих бронежилетів. У грудні Міноборони сертифікувало перший бронежилет для військовослужбовиць. Зразок пройшов два етапи випробувань: після першого етапу його допрацювали з урахуванням будови жіночого тіла.

Джерело