Залужний розчулив користувачів соцмережі фото з дружиною – Суспільство

Залужний розчулив користувачів соцмережі фото з дружиною - Суспільство

Фото: facebook.com/vzaluzhnyi

Валерій Залужний показав фото зі своєю дружиною Оленою. Знімок генерал опублікував на своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук”.

На знімку подружжя у військовій формі та в бронежилетах посеред поля.  Генерал обіймає Олену, й вони обидва посміхаються.

За 11 годин знімок на сторінці Залужного в соцмережі “Фейсбук” набрав більше 38 тисяч вподобайок.  Крім того, під фото вже понад 200 коментарів. Люди дякують генералу, наголошуючи, що «кожен фініш – це по суті старт».

«Обіймаємо вас обох! Ми завжди поруч, завжди у вашому розпорядженні», «Народна любов із Вами», «Нарешті ….маємо позитивні емоції», «Ми вас чекаємо», «Наша гордість», – пишуть підписники.

 Ось що значить справжня народна любов, яку неможливо купити ніякими телемарафонами. Для України це справді унікальна ситуація. Важко пригадати, кого ще з високопосадовців України так поважали б мільйони людей.

Залужний рідко говорить про своє особисте життя. Відомо, що подружжя виховує двох доньок, а його дружина Олена працює фінансистом в Укргазбанку.

8 лютого президент Володимир Зеленський звільнив Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ. На його місце призначено командувача Сухопутних військ Олександра Сирського.  9 лютого генерал зробив першу заяву після звільнення з посади головнокомандувача Збройних сил. Він подякував за довіру та присвоєння звання Героя України. 
Джерело