Західні партнери оперативно повідомляють Україні про авіацію та кораблі рф — Юрій Ігнат

Речник Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат заявив, що західні партнери оперативно інформують Україну про зліт російських винищувачів МіГ-31К та вихід у море кораблів.

Про це він повідомив у ефірі телемарафону.

Юрій Ігнат розповів, що у Повітряних сил є джерела в розвідці, які намагаються якнайбільше отримати інформацію, чи становить МіГ-31К, що злетів, небезпека чи не становить, і наскільки вона серйозна.

“Головну інформацію, звичайно, ми отримуємо від наших західних партнерів, які максимально оперативни повідомляють про такі загрози як зліт МіГ-31К, зліт стратегічної авіації, вихід у море кораблів та підготовка їх до пусків “Калібрів”. Власне, цю інформацію ми отримуємо від наших союзників”, — пояснив Ігнат.

Відповідаючи на запитання, чому вранці 28 грудня повітряна тривога тривала 16 хвилин, спікер зазначив, що “немає точної інформації, що там відбувається”.

“Загалом МіГ-31К міг здійснити зліт, облетіти по колу десь там у районі аеродрому і сісти. Тобто відпрацювати зліт-посадку. Такий тренувальний політ. Але кожен тренувальний політ може стати і не тренувальним. Він може виконати завдання. Можливо, це другий варіант, що МіГ просто здійснює переліт на інший аеродром. Тобто через перебазування можуть бути такі короткі тривоги”, — додав полковник.

Джерело