Захисники відійшли з низки позицій на Харківщині

Захисники відійшли з низки позицій на Харківщині

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua (архівне фото) На Харківщині тривають важкі бої

У Силах оборони зазначають, що росіяни зазнають великих втрат, але наступають, через що оборонцям доводиться втрачати деякі позиції і деякі населені пункти.

У Харківській області тривають важкі бої. Через великий натиск російських окупаційних військ українським захисникам довелося відійти з деяких позицій. Про це у вечері у суботу, 11 травня, повідомляє підрозділ Гострі картузи окремого загону спеціального призначення Омега Національної гвардії України.

Зазначається, що о 14-й годині розпочалися бої за населений пункт Глибоке, який має стратегічне значення.

“Росіяни вмирають пачками, але все одно тиснуть і місцями досягають успіху. Ніч буде дуже складна”, – йдеться у повідомленні.

Бійці також оприлюднили відео, в якому розповіли про ситуацію в регіоні. Ще один населений пункт сьогодні повністю відійшов під російський контроль. Станом на 20:00 тривали бої за населений пункт Глибоке, який веде до дамби Травʼянського водосховища.

“Зараз дуже важка ситуація із Глибоким, але наші оборонці, воїни ТрО, “Кракена” тримають цей населений пункт. Росіяни пруть, несуть великі втрати, але наступають, наступають, наступають. Через це доводиться втрачати деякі позиції, деякі населені пункти. Але саме зараз час, коли потрібно єднатися і всім разом відбивати атаки ворога на всіх напрямках фронту”, – наголосив військовий за кадром.

Проєкт DeepState повідомив, що на одному з відео підрозділу “Гострі картузи” ворожа піхотна колона рухається південніше села Мороховець.

DeepState також повідомляє, що в південній частині села Огірцеве, що біля Вовчанська, дрони фіксували ворожу техніку, що свідчить про просування ворога.

Також у суботу повідомлялося, що ворог ударив по Вовчанській громаді на Харківщині 20 КАБами.

Зеленський повідомив про контрудари на Харківщині

Джерело