Загарбники блокують доступ до Google жителям ТОТ

Загарбники блокують доступ до Google жителям ТОТ

Фото: РИА Новости (иллюстрация) Росіяни блокують доступ до сервісів Google на окупованих територіях

РФ посилює контроль за інформаційним полем на ТОТ та змушує місцевих жителів користуватися російськими аналогами пошукових систем.

Російські загарбники на тимчасово окупованих територіях України блокують доступ до сервісів Google. Таким чином вони змушують людей переходити на російські аналоги. Про це у середу, 7 лютого, повідомляє сайт Центру національного спротиву (ЦНС).

Вказується, що жителі низки населених пунктів півдня України нині не мають доступу до YouTube, пошукової системи Google, пошти Gmail та інших сервісів Alphabet.

“Ворог не лише посилює контроль за інформаційним полем, а й спонукає перейти на “російські аналоги”, – вказують в ЦНС. 

Водночас, в ЦНС нагадують, що “російська компанія Яндекс передає інформацію окупантам та допомагає відстежувати рух українців на тимчасово окупованих територіях”.

Центр національного спротиву закликає ігнорувати ініціативи окупантів та використовувати VPN.

Раніше ЦНС з’ясував, що росіяни збільшують кількість камер відеоспостереження у великих населених пунктах на тимчасово окупованих територіях України. Їх використовують для пошуку нелояльних місцевих жителів.

Як ми вже писали раніше, російські військові створили базу мешканців тимчасово окупованих територій, яких підозрюють в нелояльності до окупаційного режиму. 

Загарбники розміщують військову техніку у заповідниках – ЦНС

Джерело