За добу в горах біля Румунії спіймали десятьох ухилянтів – Суспільство

За добу в горах біля Румунії спіймали десятьох ухилянтів - Суспільство

Фото: dpsu.gov.ua

За добу в горах біля кордону з Румунією зловили десять ухилянтів. Про це 12 травня повідомила Державна прикордонна служба України. Кілька груп чоловіків зупинили у горах прикордонники відділення «Богдан» Мукачівського загону.

Одного жителя Хмельниччини та двох жителів Рівненщини помітив екіпаж гелікоптера прикордонників під час патрулювання за 12 кілометрів від кордону біля озера Несамовите. Ще двох чоловіків з Київщини та Херсонщини затримав прикордонний наряд за сім кілометрів від кордону. 

– Від несподіваної зустрічі з прикордонниками в одному із гірських урочищ, «верхолази» вдалися навтьоки. Щоб їх зупинити, прикордонники здійснили кілька попереджувальних пострілів, – розповіли в пресслужбі.

Житель Львівщини свій маршрут в Румунію проклав через озеро Бребенескул. Троє чоловіків з Миколаївщини та Одещини – через гору Клифа. Також у високогір’ї Карпат затримали жителя Житомирщини.

Усіх чоловіків доставили в прикордонний підрозділ та склали протоколи про адмінправопорушення через спробу незаконного перетинання державного кордону України. Документи скерували до суду.

За добу в горах біля Румунії спіймали десятьох ухилянтів - Суспільство

За добу в горах біля Румунії спіймали десятьох ухилянтів - Суспільство

Фото: dpsu.gov.ua

8 травня Верховна Рада на пропозицію президента продовжила дію воєнного стану в Україні до 11 серпня 2024 року. Воно передбачає заборону виїзд військовозобов’язаних чоловіків віком від 18 до 60 років. 10 травня речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив, що з початку повномасштабного вторгнення Росії виявили 35 тіл загиблих при спробі незаконного перетину кордону. З них 28 загинули у річці Тиса.
Джерело