УЗ змінила умови посадки на деякі потяги через протести у Польщі – Суспільство

УЗ змінила умови посадки на деякі потяги через протести у Польщі - Суспільство

Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

Пасажири, які не змогли встигнути на свій потяг через перекриття траси у Польщі, зможуть протягом доби сісти на інший потяг Укрзалізниці з Перемишля, Любліна та Хелма до України з квитками на свій пропущений рейс. Про це йдеться у повідомленні пресслужби перевізника.

– Укрзалізниця не гарантує наявність вільних місць, але зробить усе можливе, щоб зручно розмістити додаткових пасажирів у потягах та за графіком довезти до України, – йдеться у повідомленні.

Опція доступна для таких потягів:

№768 Варшава – Рава-Руська (посадка можлива в Любліні); №32 Перемишль – Запоріжжя; №52 Перемишль – Київ; №716 Перемишль – Київ; №706 Перемишль – Київ; №90 Перемишль – Київ; №94 Хелм – Харків; №24 Хелм – Київ; №20 Хелм – Київ; №120 Хелм – Дніпро.

Наразі рух потягів між Польщею та Україною відбувається у стандартному режимі.

2 січня в УЗ розповіли, що у разі повітряної тривоги, якщо пасажири спізнюються на свій потяг, то провідники та стюарди готові пропустити їх на аналогічні рейси протягом доби. Для цього необхідно зв’язатися з онлайн-підтримкою через різні месенджери або за телефоном. 26 січня стало відомо, що Укрзалізниця створює підрозділ, який використовуватиме дрони для моніторингу та захисту залізничної інфраструктури. Підрозділ складатиметься із ветеранів-залізничників, які повернулися з фронту.
Джерело