«Усім уже набрид мій вигляд»: Марго Роббі взяла паузу в акторській кар’єрі після «Барбі»

Актриса зосередилася на продюсуванні.

Всесвітньо відома австралійська актриса Марго Роббі зізналася, що вже понад рік не знімається у кіно. Про паузу в акторській кар'єрі 33-річна зірка фільмів "Загону самогубців", "Тоня проти всіх" та "Вавілон" повідомила у новому інтерв'ю, інформує Ukr.Media.

За словами Роббі, востаннє вона була на знімальному майданчику як актриса восени 2022 року. Тоді знаменитість грала головну роль у комедії «Барбі», яка стала найкасовішим фільмом 2023-го. Марго пожартувала, що після багатьох місяців просування кінострічки та показів у кінотеатрах вона вже набридла глядачам.

Роббі додала, що остаточно не відмовлялася від кінематографа, оскільки зосередилася на роботі у продюсерській компанії LuckyChap, яку заснувала 10 років тому зі своїм чоловіком Томом Акерлі.

«Продюсування ведеться 24 години на добу, 7 днів на тиждень, але щодо акторської діяльності, то це найдовший період моєї відсутності на знімальному майданчику, оскільки "Барбі" ми закінчили в жовтні 2022 року. Отже, минуло вже більше року відтоді, як я знімалася. Якщо не рахувати ковіда, це відбувається вперше. Я також думаю, що всім уже набрид мій вигляд. Напевно, мені варто на якийсь час зникнути з екранів. Чесно кажучи, якби я зарано знялася в ще одному фільмі, люди б сказали: "Знову вона? Ми щойно провели з нею ціле літо. Ми закінчили з цим". Я не знаю, що робитиму далі, але сподіваюся, що це станеться нескоро», — поділилася актриса.

Джерело