Укрзалізниця у тестовому режимі знову запустить потяги Інтерсіті до Одеси – Суспільство

Укрзалізниця у тестовому режимі знову запустить потяги Інтерсіті до Одеси - Суспільство

Фото: t.me/УкрзалІнфо/

Укрзалізниця у тестовому режимі відновлює курсування швидкісних поїздів Інтерсіті+ до Одеси. Про це повідомляє прес-служба компанії.

– Потяг №761/762 Київ-Одеса вирушатиме з Києва 3, 4 та 5 травня о 06:03 та прибуватиме до Одеси о 13:34. У зворотному напрямку з Одеси поїзд відправлятиметься в ті самі дати о 14:20 і прибуватиме до Києва о 21:50, – розповіли представники УЗ.

Квитки на Одесу вже доступні у додатку Укрзалізниці, на сайті, у чат-боті та касах вокзалів. Додаткові квитки до Львова з’являтимуться поступово найближчими днями.

Укрзалізниця також поінформувала, що на Великдень буде збільшено пропозицію місць із Києва до Львова: замість стандартного швидкісного поїзда Hyundai туди поїде більш містка двоповерхова Skoda. Також буде призначено додаткові рейси поїзда №777 Київ – Львів на 4 та 5 травня.

Раніше голова Одеської ОВ Олег Кіпер заявив, що одеські мають намір відкрити для відпочиваючих пляжі на літній сезон. Однак перед цим їх мають перевірити на безпеку. Минулого року перед відкриттям пляжів Одеська ОВА заявила, що пляжі мають бути безпечними для відвідувачів. Це було головним критерієм вибору місць, де дозволили відпочинок.

 

Джерело