Укренерго заявило про цілодобовий імпорт електрики

Укренерго заявило про цілодобовий імпорт електрики

Фото: Укренерго Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою

Через потепління рівень споживання електроенергії зменшився на 4,4% у порівнянні з показником тижневої давності, але все одно залишається високим.

Україна збільшила імпорт електроенергії, який зараз ведеться практично у цілодобовому режимі. Про це повідомило Укренерго у понеділок, 18 грудня.

“Імпорт електроенергії здійснюється впродовж майже всієї доби зі Словаччини, Румунії та Молдови. Загальний обсяг 6 371 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 694 МВт”, – йдеться у повідомленні.

За даними компанії, вчора через потепління рівень споживання електроенергії зменшився на 4,4% у порівнянні з показником тижневої давності, але все одно залишається високим. Енергетики просять громадян ощадливо споживати електрику.

Сьогодні зранку через негоду було знеструмлено 183 населені пункти в Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Сумській. В Донецькій області 130 населених пунктів без енергопостачання більше доби.

Через технічні пошкодження є знеструмлені споживачі у Сумській області.

Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 454 населені пункти. Через обстріли є нові пошкодження в мережах обленерго в Донецькій, Харківській, Херсонській областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.

Раніше стало відомо, що на Донеччині підключили 130 тисяч споживачів за аномальної погоди. Крижаний дощ та мінусова температура стали причиною масштабного обмерзання у регіоні. Дерева не витримують ваги криги, падають та рвуть лінії електропередач.

Джерело