Укренерго посилило графіки відключення світла через нічну масовану атаку – Суспільство

Укренерго посилило графіки відключення світла через нічну масовану атаку - Суспільство

Фото: REUTERS

Через масовані атаки на енергооб’єкти України ситуація в енергосистемі ускладнилася. У результаті в усіх областях обмеження почнуть діяти з 14:00. Про це повідомили у пресслужбі “Укренерго”.

– 22 червня, обмеження почнуть діяти раніше. Обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень по всій Україні з 14:00 до 24:00. Причина – наслідки обстрілів”, – йдеться у повідомленні.

Обстріл енергооб’єктів у ніч із 21 на 22 червня став восьмою масованою атакою на енергосистему нашої країни. В результаті зазнало пошкоджень обладнання на енергетичних об’єктах у Запорізькій та Львівській областях. У Запоріжжі зазнали поранень двоє енергетиків, обох госпіталізували.

20 червня президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, присвячене питанню енергетики. Окрему увагу глава держави приділив запобіганню зриву опалювального сезону та дав доручення щодо забезпечення населення електроенергією. Так, гарант доручив встановити сонячні панелі для всіх шкіл та лікарень. 19 червня Зеленський запевнив, що зараз влада готує нові рішення, які зроблять більш надійним проходження майбутнього опалювального сезону. 8 червня Україна ввела в експлуатацію додатковий енергоблок однієї з атомних станцій потужністю 1000 МВт. Його вдалося відремонтувати на 10 днів раніше, ніж передбачалося. Тоді енергетикам вдалося покращити ситуацію в енергосистемі, а українцям стали менше вимикати світло.

 

Джерело