Українським захисникам у полон передали посилки і листи – Суспільство

Українським захисникам у полон передали посилки і листи - Суспільство

Фото: t.me/dmytro_lubinetzs/4542

Згідно зі спільними домовленостями з російською стороною 22 грудня Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець провів зустріч представників та уповноваженої з прав людини РФ Тетяни Москальовою з метою передачі гуманітарних пакунків та листів для військовополонених обох країн. Про це Лубінець написав у Telegram.

– Передача посилок та листів для наших захисників та захисниць була проведена за участі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста, які здійснили централізовану закупівлю теплих речей, взуття та речей особистої гігієни. Важливими залишаються принципи гуманності, взаємної довіри та впевненості сімей у тому, що їхні рідні зможуть отримати звістки з дому, – йдеться у повідомленні.

За словами Лубінця, крім того, завдяки взаємним гуманітарним домовленостям вдалося повернути до України чотирьох громадян України. Своєю чергою Україна посприяла тому, щоб до Росії виїхали громадяни для возз’єднання родини.

 У п’ятницю, 22 грудня, на підконтрольну Україні територію повернули тіла 66 оборонців, які полягли у боях. Репатрійовані тіла та останки перевезуть до державних спеціалізованих установ, де їх передадуть представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих.

Джерело