Український фігурист виступив на Чемпіонаті Європи у сорочці з червоною плямою на грудях – Суспільство

Український фігурист виступив на Чемпіонаті Європи у сорочці з червоною плямою на грудях  - Суспільство

Фото: Getty Images

Український спортсмен Іван Шмуратко виступив на чемпіонаті Європи з фігурного катання з номером про війну. 22-річний фігурист вийшов на лід у білій сорочці із червоною плямою на грудях, яка символізує кров. У коментарі “Суспільному” Шмуратко розповів, що в серії виступів він покаже історію дитини, яка вмирає від російської ракети.

– Який зміст вкладав? Астрал, між життям та смертю. Не більше, і не менше. Неспівставно більше можна передати, ніж словами. Елемент з кров’ю? Бо ось так воно є, буквально. Люди від ракет так вмирають, з кров’ю, — сказав фігурист.

Першу частину історії про смерть дитини під час війни Шмуратко показав у короткій програмі 10 січня. Він зайняв 19 місце з 32 фігуристів (69.95 балів). Під час виступу у довільній програмі 12 січня Шмуратко вийшов на лід в “закривавленій” сорочці і показав продовження історії – про шлях дитини після смерті. За свій виступ Шмуратко отримав 140.70 балів, на момент публікації новини остаточне місце не відоме, оскільки фігуристи продовжують виступи.

Чемпіонат Європи з фігурного катання проходить у Литві, російські та білоруські фігуристи в ньому участі не беруть. Шмуратко на змаганнях представляє Київ та є фігуристом-одиночником. На чемпіонаті Європи з фігурного катання Шмуратко виступає втретє у кар’єрі. На Євро-2022 показав найкращий за 20 років результат України в чоловічому одиночному катанні – 12-те місце.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Golden Skate (@goldsk8)

 

Джерело