Українські коміки виступили у виправній колонії – Суспільство

Українські коміки виступили у виправній колонії - Суспільство

Фото: facebook.com/undergroundstandupkyiv

Українські коміки з проєкту “Підпільний Стендап” виступили у Житомирській виправній колонії № 4. Про це повідомили в фейсбуці проєкту та репостнула на своїй сторінці заступниця міністра юстиції України Олена Висоцька.

– 16 січня наші коміки завітали до Житомирської колонії #4 із Підпільним стендапом, – розповіли в пресслужбі “Підпільного Стендапу”.

Генеральний директор ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції Олександр Мамро у коментарях під дописом Висоцької назвав виступ “справді визначною подією” та подякував причетним.

Не всі підписники проєкту зрозуміли виступ. У коментарях під дописом “Підпільного Стендапу” вони зазначили, що, хоча державна установа є виправною колонією середнього рівня безпеки для тримання чоловіків, які вперше засуджені до позбавлення волі, але за скоєння тяжких і особливо тяжких злочинів.

– Максимально не розумію мету цього виступу! Те саме, що зробити стендап для полонених окупантів… Не очікувала такого від вашої команди – написала підписниця Vika Umanets.

Mark Markov запитав, чи не виникає у неї думки про те, що, можливо, люди зробили помилку у своєму житті й порівнювати їх з полоненими окупантами некоректно. Більшість коментаторів погодилися з тим, що це гарна ініціатива.

У вересні британський актор, комік і телеведучий Стівен Фрай після Саміту перших леді та джентльменів у Києві відвідав “Підпільний стендап”. У листопаді комік Антон Тимошенко під час концертного туру Європою зустрівся з королем Нідерландів та подарував йому уламок збитого російського гелікоптера.
Джерело