Українські хакери отримали 200 гігабайтів даних про три тисячі компаній РФ – Суспільство

Українські хакери отримали 200 гігабайтів даних про три тисячі компаній РФ  - Суспільство

Фото: t.me/mintsyfra

Українські хакери з ІТ-Армії отримали дані трьох тисяч компаній Росії. Такими є результати роботи за останні півроку, зазначає Міністерство цифрової трансформації України.

– 200 Гб приватних даних із 3 000 російських організацій зламали волонтери з IT Army of Ukraine за останні півроку. Дальше більше. IT Army of Ukraine щотижня планує ділитися звітами про «відкриті дані» країни-агресора. Це допоможе відслідковувати прихильників війни та готувати докази проти них для майбутнього міжнародного суду, – розповіли у міністерстві.

Представники ІТ-Армії від початку війни атакують сайти великих російських банків, а також держустанов, які підтримують агресію РФ проти нашої держави. Вони вже зупиняли роботу сайти Міноборони Росії, Роскомнагляду та Росавіації, пропагандистські ЗМІ та багато інших організацій. У Мінцифри закликають українців вступати до лав ІТ-Армії. Для цього слід передплатити Telegram-канал проекту, де постійно публікують актуальні завдання.

У січні нинішнього року українські хакери виклав до мережі повну базу даних найбільшого російського комерційного банку “Альфа-банк”. Це дані банку про 38 млн клієнтів за 20 років. У основі є як фізичні, і юридичних осіб, загальна кількість записів понад 115 млн. Наприкінці грудня українська ІТ-армія здійснила кібератаку на російську компанію «1С-Рарус», яка надає бухгалтерські послуги. Це може призвести до мільйонних збитків для економіки РФ.
Джерело