Українські хакери атакували платіжний сайт однієї з енергокомпаній Росії – Суспільство

Українські хакери атакували платіжний сайт однієї з енергокомпаній Росії  - Суспільство

Фото: t.me/mintsyfra

Хакери з IT армії України успішно атакували приймальню платежів “Перменерго” Пермського краю Росії. Робота срвісу паралізована, на його відновлення тепер знадобиться додатковий час та витрати. Про це пише IT армія України на своїй сторінці в Telegram.

Як зазначили українські фахівці, наразі прийом платежів до Перменерго заблоковано IT-армією. Лежить сайт та платіжний шлюз, швидше за все, порушено частину внутрішніх операцій обленерго.

– Це, звичайно, не вплине на електропостачання, що заборонено правилами кібервійни Червоного Хреста, але призведе до необхідності додаткових вливань з боку держави на відновлення роботи, а також тимчасову втрату контролю управління енергомережами. Воюють в Україні, а страждає Перм. Ми можемо проводити операції там, куди наші дрони поки що не долітають!, – зазначили в ІТ армії.

Раніше хакери з ІТ-Армії отримали дані трьох тисяч компаній Росії. А це 200 Гб приватних даних. Такими є результати роботи за останні півроку. У січні нинішнього року українські хакери виклав до мережі повну базу даних найбільшого російського комерційного банку “Альфа-банк”. Це дані банку про 38 млн клієнтів за 20 років. У основі є як фізичні, і юридичних осіб, загальна кількість записів понад 115 млн.

 

Джерело