Українська кіберспортивна команда NAVI стала першим чемпіоном з Counter-Strike 2 – Суспільство

Українська кіберспортивна команда NAVI стала першим чемпіоном з Counter-Strike 2 - Суспільство

Фото: twitter.com/b1tcs

Українська кіберспортивна команда Natus Vincere (NAVI) стала першим чемпіоном Counter-Strike 2. Про це повідомили на сайті команди NAVI. 31 березня команда NAVI з Counter-Strike 2 стала переможцем першого чемпіонату світу з Counter-Strike 2 PGL Major Copenhagen, що відбувся у столиці Данії.

– У гранд-фіналі рекордного шостого для себе мейджора Народжені Перемагати знищили (американську команду, – авт.) FaZe Clan із рахунком 2 : 0, – сказано в повідомленні NAVI.

За перемогу в мейджор турнірі NAVI заробили $ 500 000. Наступним турніром для команди стане ESL Pro League S19, який пройде з 23 квітня по 12 травня на Мальті.

У складі NAVI виступали два українці, литовець, румун та фін: Валерій “b1t” Ваховський, Юстінас “jL” Лекавічус, Алексі “Aleksib” Віролайнен, Міхай “iM” Іван, Ігор “w0nderful” Жданов, Андрій “B1ad3” Городенський (тренер). Кращим гравцем турніру команда NAVI обрала Юстінаса “jL” Лекавічуса.

Під час гранд-фіналу PGL Major Copenhagen студія Maincast зібрала 5 300 000 гривень на потреби батальйону “Азов”. Власник Natus Vincere Максим Кріппа подвоїв цю суму.

Українську кіберспортивну команду привітав керівник Офісу президента Андрій Єрмак. У своєму Telegram-каналі він опублікував назву команди та переможний смайлик.

У 2011 році команда NAVI стала першим переможцем турніру The International – найбільших змагань у світі з Dota 2. У листопаді 2021 року команда NAVI виграла чемпіонат світу з комп’ютерної гри Counter-Strike: Global Offensive – турнір PGL Major Stockholm.
Джерело