Українців попередили про зліт Ту-95МС та Шахеди

Українців попередили про зліт Ту-95МС та Шахеди

Фото: Міноборони Росії Російські бомбардувальники Ту-95

Вночі можливий запуск ракет по Україні зі стратегічних бомбардувальників. Тим часом ворожі БПЛА вже летять у південних областях. Українців закликають реагувати на оголошення тривоги.

Чотири російські стратегічні бомбардувальники Ту-95МС увечері у середу, 19 червня, злетіли з аеродрому Оленья. А на півдні України помічено ворожі Шахеди. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

Зазначається, що наразі літаки Ту-95МС здійснюють політ у південно-східному напрямку.

“У разі ракетної загрози та пусків крилатих ракет повідомимо додатково. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги”, – йдеться у повідомленні Повітряних сил.

Окрім того, на півдні Херсонської області було помічено ворожі безпілотники. Вектор руху у північно-західному напрямку. 

Згодом у Повітряних силах додали, що ударні БпЛА на Миколаївщині рухаються у північно-західному напрямку.

Моніторингові канали повідомляють, що якщо виліт Ту-95МС бойовий, то ракети, в залежності від місця пуску, можуть бути у повітряному просторі України від 2:00 до 4:30.

Нагадаємо, російські окупанти в ніч на 19 червня атакували Україну 21-им ударним БпЛА типу “Shahed-131/136”, 19 дронів вдалося знищити. Ворожі дрони ліквідували у Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Хмельницькій та Львівській областях. Разом з тим було одне влучання в Малехові, передмісті Львова. Постраждав 70-річний охоронець.

Джерело