Україна вивчає ізраїльський досвід, щоб відновити авіасполучення з Києва та Львова – Суспільство

Україна вивчає ізраїльський досвід, щоб відновити авіасполучення з Києва та Львова - Суспільство

Фото: REUTERS

Україна наразі працює над відновленням авіасполучення з Києва та Львова. Контрактні терміни поки невідомі, тому ще це рішення більше залежить від позиції міжнародних партнерів. Про це повідомив заступник глави Офісу президента України Ростислав Шурма на панельній дискусії в Українському домі в Давосі в четвер, пише “Інтерфакс-Україна”.

– Я можу сказати, що ми дуже інтенсивно працюємо над відновленням авіасполучення в Україні… Обов’язково зробимо все можливе, щоб це реалізувати…Я не хочу називати якісь конкретні терміни… Якби це залежало лише від нас. Можливо, я був би готовий публічно взяти на себе зобов’язання, але думаю, що частка нашої домашньої роботи тут не більше ніж 20%, – заявив він.

За словами Шурми, команда Офісу президента та військові тісно співпрацюють з ізраїльськими колегами для вивчення їхнього досвіду.

У вересні 2022-го про відновлення польотів заговорив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.  1 грудня голова Офісу президента Андрій Єрмак під час зустрічі з послами 83 іноземних країн на території «Борисполя» заявив, що незабаром аеропорт знову відправлятиме й прийматиме повітряні судна.  19 грудня 2023 президент Володимир Зеленський заявив, що питання відкриття аеропортів розглядається.

 

Джерело